Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki boltban óvszert vásárolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki boltban óvszert vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban megfogalmazni a kerdest. De ARRA GONDOLTAM, hogy nem fog a pénztáros csunyan nezni ram? Itt mar csak annyi a problema, hogy egy baratommal fogadtam, hogy merek-e venni, junius 14-ig.

NORMÁLIS válaszokat.


13/F



2013. jún. 7. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki sincs benne.
2013. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

figyelj :D

ha tényleg nem arra kell, akkor meg mit parázol? odamész, elveszed, ha megkérdezi, mondod hogy fogadtatok, oszt cshőő xD

De remélem hogy tényleg nem egy osztálytársadon akarod kipróbálni >.<

2013. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak amennyire tisztasági betétet.
2013. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

De mondjuk ha gyógyszertárban vagy esetleg DM-ben veszed meg ott szerintem sokkal elfogadottabb, és ott tényleg abszolút nem ciki.


Mondjuk ha 13 vagy lehet megnéznek, hogy mit akarsz még kisgyerekként azzal kezdeni, de ne foglalkozz vele.

2013. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg nagytescoban, ott önkiszolgáló pénztárak vannak :D én úgy szoktam
2013. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Gumit venni sehol sem ciki...
2013. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az önkiszolgáló az tényleg jó ötlet. :)
2013. jún. 7. 18:12
 8/14 _Jessy_ ***** válasza:
79%
Csak akkor, ha megkérdezed előtte, hogy hol a próbafülke?
2013. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon...a gyerek kevésbé gáz, vagy az abortusz, szerintem be ne menj a boltba ilyenért, mert csúnyán néznek majd. Még az is lehet, hogy fel fog falni az eladó néni/bácsi. Amúgy ha nagyon félsz rendelhetsz a netről, addig megérkezik. Bár szerintem nem éri meg. :D
2013. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az önkiszolgáló az jó a te esetedben :D de amúgy én gyógyszertárban vennék ha ARRA kéne:)
2013. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!