Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Szepesi Niki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Szepesi Niki szép? Miért kellett ő annyi pasinak? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 18:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

"Mindegy neki Finnország vagy Bosznia

Csak bárhová megy legyen kivel to...ASTOT SÜTNI!"

2013. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Az ki? Képet linkelnél?
2013. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
Az arca szép, viszont rossz teste van: izmos és nincs melle.
2013. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy nézek róla pár képet nem egy természetes szépség, de sminkkel elfogadhatóra lehet alakítani.

És hogy miért kellett annyi pasinak? Mert nő. Ilyen egyszerű. Akármelyik nőnek lehet millió pasija, nem valami nagy teljesítmény, hisz a nőknek ezért csak meg kell engedni a pasinak, hogy megdugja, és az gondolkozás nélkül meg is dugja.

Csak mivel a Szepesi Niki valamennyire ismert, ezért erről tud könyvet írni.

2013. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
A feje kifejezetten csúnya. A teste se valami szexi, azokkal a vállakkal stb... Átlag alatti.
2013. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Ez az az úszónő akinek most jelent meg botránykönyve valami "ezt se sz ujjamból szoptam"! vagy valami hasonló címmel?Egyébként jó nő!
2013. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Ha 10 viagrát kellene bevennem, akkor se állna fel a farkam a bányarémség feje láttán. A teste rendben, elvégre sportol, de az a fej illúzióromboló számomra.
2013. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Nőként mondom, hogyha egy nő nem kifejezetten ronda/bányarém, akkor nem annyira nehéz dolog összekerülnie pasikkal (főleg szexre). Szepesi Niki nem egy top 10-es szépség, de tűrhető arca van, feszes, izmos teste... gondolom, elég sokat el is járt társaságba.


(még én is kaptam ilyen-olyan szexuális ajánlatokat, pedig egyáltalán nem vagyok egy szépség, és még csak nem is vagyok egy nagyon társasági alkat... )

2013. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem szép, és köztudott hogya sportolók a legnagyobb latrok/r*bancok, edzenek pár órát, utána ráérnek még kefélni

Utálatos nyálas feje van, szerintem nekem is ugyanúgy bekapná, ha engedném

20/F

2013. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
a férfiakat vonzzák a ribancok, 1 húzásra mindenkinek megfelel
2013. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!