Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi Budapesten, hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi Budapesten, hol?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn "ismerkedtünk meg" , ez lenne az első randi... a kérdésem hogy hol lenne a legjobb?


Van az az arany oroszlán teaház vagy mi az oktogon körül... de esetleg egyéb alternatívák ? :D Hősök tere séta éjszaka :D De ezeken kívül :D


2013. jún. 7. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

1) mondd meg nekem, hogy hol találtál budapesti lányt, mert nekem eddig marhára nem sikerült xD

2) én moziba vinném, bár az túl nyüzsgős. Városliget? Vidámpark? esetleg elmehetnétek valahova csak úgy sétálni :D

2013. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mozit ne, ott csak beszelgetni nem tudtok, ami a lenyeg. Szerintem kb. mindegy, nekem az osszes (mind a ketto:D) neten leszervezett elso randim egy-egy kiados setaba torkollott. Persze nem baj, ha van esoprogram, es olyan kornyekre viszed, ahol tudod, hogy igeny eseten be lehet ulni. Vagy eleg ramenos vagy es beulteted valahova, es kesz!:D
2013. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy fél 8felé este...
2013. jún. 7. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszhoz csak annyit, hogy ha valaki a Vidámparkba akarna vinni első randin, tuti rögtön beleszeretnék :D :D

De a kérdésre válaszolva, mozi, séta Városligetben, valami kis kávézóba, teázóba beülni, attól is függ, hogy nyugisabb, vagy kicsit nyüzsgősebb programot szeretnétek-e.

2013. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kell túlvariálni, a margitsziget tökéletes. én is oda szoktam menni, kettesben vagyunk és nem kell sok más ember hangját hallanunk. Meg lehet vinni egy üveg pezsgőt is.
2013. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondomén hogy a vidámpark jó ötlet x'DD
2013. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Őőőő margitsziget :D Nem tudom olvastok e mostanság híreket :D Illetve nem is tudom túlvariálni, mivel este 8kor már nem sok választási lehetőség van.... teaház lesz ebből én már látom. Az az aranyoroszlán vagy mi, azt úgyis sokan ajánlják :)
2013. jún. 7. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Margitszigeten maximum homokzsákokat tudnátok pakolni, az meg nem hiszem hogy jó első randinak :'D
2013. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vörös oroszlán na, nem aranyoroszlán teaház :D
2013. jún. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!