Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dundi, husis, telt lányok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundi, husis, telt lányok. Milyen társat kerestek?

Figyelt kérdés

Az alap kérdés adott... Engem már csak az érdekel, hogy a telt, dundi lányok milyen partnert keresnek?


Nem titok, én hozzájuk vonzódom, a kérdés, hogy zavar-e egy lányt, ha teszem azt rám ver 20-30 vagy több kilót súlyban. Ez olyan tény, amivel számolni kell?



2013. jún. 7. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha jóval magasabb vagy nálam akkor nem zavar, viszont ha vékony vagy és mondjuk vele egymagas (170 centi) akkor kicsit bálna érzésem van néha...:S pedig nem vagyok annyira duci :)
2013. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

What if I told you..


nem a testtömegtől függ, milyen társat keres az adott személy?

2013. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
178/65-67 kb...tehát mondjuk az átlag női magassághoz képest, mint kan, nem túl magas...
2013. jún. 7. 23:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, mennyi vagy! A lényeg, hogy igényes és ápolt legyél, na meg a belső...kedves, humoros, empatikus és törődő :)

19l (duci)

2013. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, én 169-170 centi körül vagyok, szóval az ilyen magasság abszolút nem problémás. Az előző barátom 175 körül volt, vékony, gyenge izomzattal, mégis imádtam! :)
2013. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

23:48

Merem feltételezni, hogy a "belsőmmel" nincs gond... :)

2013. jún. 7. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

Én semmilyet!


Nem kell, hogy hülyítsen valaki, csak azért, mert a szép lányokat nem tudja meghódítani. :) Tudom, hogy úgysem tetszenék igazán, csak úgymond beérné velem...


17/L

2013. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 ebben ne legyél ilyen biztos :d
2013. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Sok dundinak a nagy mackós, míg másoknak a vékony/izmos jön be :) Van esélyed. Szinte el se hiszem, hogy erre buksz :D jó hallani.
2013. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pedig erre... :)
2013. jún. 8. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!