Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 vagyok, az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 vagyok, az normális, ha tetszenek a 16 éves fiúk is? általában a 18-30 évesek jönnek be, de pár 16 éves is akad akik tetszenek.

Figyelt kérdés
meleg vok:)
2009. okt. 8. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Kamu.
2009. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem kamu!
2009. okt. 8. 19:30
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Dehogynem!
2009. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Dehogy is!
2009. okt. 8. 19:34
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Minek írsz oda szmájlit?Büszke vagy rá?Gondolhatod hogy nem fognak agyon dicsérni a válaszolók, mégis felteszed itt a kérdést.Tudod a kamu kérdések ott buknak meg, hogy mindig túl nyilvánvalóan mondják, még ki is hangsúlyozzák a megbotránkoztató dolgokat.Úgyhogy én nem hiszek neked.Ilyen hülye nincs.
2009. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jó akkor kabbe a 20 centis farkamat tövig, azt ha már elég nedves, beteszem neked úgy hogy a füled kettéáll, azt utána csak hiszel majd nekem cicám:)!
2009. okt. 8. 19:40
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok a cicád.Rólam szállj le, magadat farkald meg te hülyegyerek.Ilyen kérdést feltenni, nem is értem hová süllyed ez a világ.
2009. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az a bajod hogy elfogadom magamat, és büszke vagyok arra aki vagyok? Hát kösz, de a te fajtád miatt szenvednek sokat a meleg fiatalok, és úgy általában a melegek Magyarországon:( Olvasnál egy kicsit egy külföldi hasonló oldalon, mennyivel másabbak az ottani emberek! Van még hova fejlődnünk! Sajnos Magyaroraszág nem az elfogadás mintaképe...még:(
2009. okt. 8. 19:45
 9/22 anonim ***** válasza:

Őszintén: (lehet megsértődsz)


Én 17 vagyok fiú, és hetero, ha tudnám, hogy tetszem neked, hát elég hülyén érzeném magam, de megértem, ez a te egyéni szociális problémád, ha te melegnek érzed jól magad, nem ítéllek el, de abba a pillanatban amint durvábbra fajul a helyzet (tapizás stb.), szerintem verekedés lenne, hiába vagy idősebb


A kérdésedre válaszolva, amíg nem mutatod ki neki nem gáz, gondolatban lehet játszadozni utána nem


UI: A btk. a 14 évet betöltött, de 18 éven aluliakat akaratuk ellenére közösülésre kényszerítését 10 év börtönnel jutalmazza

2009. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És ki akar itt valakit is akarata ellenére belekényszeríteni bármibe is?
2009. okt. 8. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!