Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri egy fiú miatt hajszínt váltani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szeressen úgy ahogy vagy!
2013. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Mert te ugy szereted ahogy van (gondolom) és utána ha szakítotok és/vagy nem tetszik sok gond lesz vele.
2013. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
a barátomnak a fekete hajú csajok jönnek be és a volt csajának mondta,hogy befesthetné és az meg befestette... nem tudom nekem is mondta mikor barna voltam,hogy milyen jó ha még fekete is lenne milyen dögös lennék hát én is befestettem mondjuk azért lett fekete mert nekem a világos nem áll jól és az eredeti sötétbarna.
2013. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
ha ő kéri, tuti nem. Ha te is hajlasz rá és egyébként kipróbálnád, akár bele is férhet
2013. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. A hajszínváltás még jól is állhat akár, pl. nekem is jobban áll a sötétebb haj de nekem nem érné már meg a macerát, 16 éves korom óta mindig festettem a hajamat és csak most nem festem kb. másfél éve, nem is hiányzik a folyamatos hajfestés... mindig odafigyelni rá, hogy ne legyen lenőve, kikopva... Egészségesebb is így. Szóval én nem festeném be egy fiú miatt.
2013. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2013. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én festem ugyan az enyémet, de amolyan sötétbarna és fekete közti átmenetre, szóval hidrogént kéne bevetnem ahhoz, hogy ezt másmilyenre váltsam, ami fokozottan nem tenne neki jót. Különben meg ha ő állna vele elő, csak azért sem csináltatnám meg. Ne higgye se azt, hogy bármilyen formában szabályozhatja a megjelenésemet, se hogy első szavára ugrok.:D
2013. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, maximum akkor csináld meg, ha az a hajszín, amit ő szeretne azzal neked nincs bajod vagy még tetszik is... elvégre a te hajadról van szó.
2014. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!