Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókoljam-e a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyiiiiii kérdése:

Megcsókoljam-e a legjobb barátomat azért hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés
Már régóta vagyunk legjobb barátok 1 lánnyal, és nemrég mondta h szerelmes belém, és nagyon szeretné ha megcsókolnám, meg sokatis álmodik róla. Megcsókoljam-e azért, hogy jobban érezze magát és boldogabb legyen?

2013. jún. 8. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak elkezd reménykedni, és sose lép tovább rajtad.
2013. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Rövid távon beválna, de hosszún már problémák merülnének fel.
2013. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Carole válasza:

ezzel csak reményt adnál neki. és ha nem akarsz tőle semmit, akkor azt mond meg neki őszintén.

ha most megcsókolod és később mondod meg neki, hogy ne legyen semmi annál rosszabb lesz.

2013. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ő tudja hogy én semmit sem érzek iránta
2013. jún. 8. 14:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ne... itt már nincs barátság! Ha neked is tetszik, jól érzed magad vele, akkor jöjjetek össze! Ha meg nem... :(
2013. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de épp az a baj, hogy már harmadszor vall nekem szerelmet, és én meg már sajnálom szegényt, h miattam szenved, ezért gondoltam arra h ezzel a csókkal felvidíthatnám
2013. jún. 8. 15:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Emiatt szomorú? Hogy te nem viszonzod az érzelmeit? Ha megteszed csak rosszabb lesz...neki főleg, de neked is. Nem tudom hogy vagy vele, de én heteroként nem tudnék megcsókolni egy lányt anélkül, h utána szégyenérzetem lenne(szavaidból úgy vettem ki, h te hetero vagy). Neki meg mégrosszabb lenne mert reménykedni kezd, hiába mondod neki, h nem lehet köztetek semmi, és mégjobban szenvedni fog.

De ez idővel jobb lesz neki, túl lesz rajtad...nem tehetsz róla, h így érez, ne érezd úgy, hogy a te hibádból szomorú.

2013. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj én teljesen félreértettem...valamiért arra gondoltam, h mindketten lányok vagytok, bocsi.

Ne csókold meg, csak reményt adnál neki...még jobban beléd bolondulna...de a barátságotoknak szerintem sajnos vége van...mert így ő csak szenvedni fog :(.

2013. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) sokat segítettetek :)
2013. jún. 8. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Torghelle te vagy az?
2013. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!