Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál? Egy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál? Egy kevésbé jól kinéző, de jól öltözött fiút (márkás cucc, öv kint) vagy egy nagyon helyes, de nem olyan jól öltözködőt?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom!
2009. okt. 8. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Öltözködés nekem nem számít.
2009. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem számít egyálalán hogy valakinek milyen márkás cuccai vannak, szóval akkor a helyeset választanám:)

17L

2009. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak nálunk ez a helyzet.(nem leszek dísz b*zi egy lány kedvéért sem)
2009. okt. 8. 21:32
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Maradjatok már az ilyen kérdésekkel basszus...
2009. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
én kb letojom, hogy neki most akkor DC felsője van vagy egy olcsó... nem érdekel egyszerűen. sőt, engem alapból irritál is, ha valakinek minden ruhájáról egy bazinagy márka vigyorog.
2009. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szeretem a menő cuccokba bújtatott pasikat.Napjaink divatját nem szeretem,sőőt.Sokkal fontosabb az eredetiség.

22L

2009. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
én a nagyon helyeset választanám.
2009. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

én is a helyeset választanám. a srác érdekel, nem a ruhái...

19/L

2009. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

a másodikat. nyilván. a végén úgyis lejerül a ruha ^^

egyébként meg, úgy is lehet sz@rul kinézni ha az összes cuccodat vagyonokért vetted. ízlés nélkül francot se ér az hogy van pénzed. de jó ízléssel és stílusérzékkel kevesebb pénzből is lehet stílusos az ember.

2009. okt. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

ruha nélkül nézzen ki jol...:D

amugyis...ezek a ma "divatos" pink ing,meg mittudomén...borzasztó,pedig nemvagyok öreg énsem

pasin tökéletesen megteszi egy egyszerü farmer,meg egy akármilyen (de nem rozsaszin és árnyalatai) felső,és hozzá normális haj (tehát nem emos,nem agyonkenceficézett)

öltözködés maradjon már meg a lányoknak,irritál ha egy pasi 2 órát áll a tükör előtt...

22/L

2009. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!