Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szemezünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szemezünk, de nem lép? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ,van egy fiú az iskolában, akivel évfolyamtársak vagyunk. Nemrég (kábé 1-2 hete) egy közös osztálykiránduláson észrevettem hogy néz. A harmadik nap a kiránduláson odajött segíteni egy boltban ,mert nem értettem mit beszél az eladónő (Romániában voltunk), aztán az 5. nap beszélgettünk 2 szót,akkor is csak társaságban.

Mikor visszajöttünk Magyarországra, a suliban is nézett és én visszanéztem rá, de általában ennyi szokott lenni, és már vagy 2 hete (talán egy kicsivel kevesebb ideje) ez megy, és csak nem lép. Engem meg már idegesít,mert szerintem tetszek neki és ő is nekem.

Most meg be szeretném jelölni fb-n ,és aztán nem tudom, talán beszélgetni vele..

De nem ciki ha egy lány teszi meg az "első lépést"?:/

Nem merek ráírni. Mi van ha mégsem tetszek neki? Segítsetek.:(



2013. jún. 8. 20:25
 1/4 anonim válasza:
Nyugodtan jelöld be és írj rá :) Szerintem tetszel neki csak esetleg félénk,és kell neki egy kis lökés.Hajrá!
2013. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Egy lány is megteheti az elsô lépést. ;)
2013. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2013. jún. 8. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem pedig nagyon is ciki, milyen kapcsolat lenne az ilyenből, férfinak kell megmutatnia hogy neki igenis kell az a lány, harcoljin érte.
2013. jún. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!