Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy egy tini csaj a lányokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm azt mondja, hogy a lányokat szereti, nem korai még ezt így eldönteni? 16l

2013. jún. 9. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem kell felakasztani.. az ő dolga
2013. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
első, kösz az építő jellegű, intelligens, érzékeny kommentet.
2013. jún. 9. 15:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Eldönteni, kérded, de ez nem igazán elhatározás kérdése.


Azt, hogy mi tetszik neked, mire vágysz, az ösztönös.

Ez nem döntés, hasadra ütsz és kijelented, nekem ez fog tetszeni, mert mások ezt mondják, ez a helyes, ez a természetes és az egészséges.


Az már más kérdés, ha csak divatból teszi.


Ugyanolyan hülye, aki azért vallja magát más identitásúnak, mert az a környezete szerint cool, mint az, aki azért fojtja magába, mert ez mások szerint rossz.


25/F

2013. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az én bnőm is:/ hát sajna azthittem h viccel és kiröhögtem, meg poénkodtam hogy én is és hogy szeretem meg ilyenek..:/ a barátságunk itt ért véget:/ fogadd el, hogy ő más, ennyi:)
2013. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van, persze ez még csak most van kialakulóban. Lehet, hogy kinövi, lehet, hogy nem. El kell fogadnod így. :))

18/L, bi

2013. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. :) Több emberrel van ez így, mint gondolnád. Ne utasítsd el egyből ezért, és nyugi, hamar hozzá fogsz szokni a gondolathoz. Ettől még minden maradhat a régi.
2013. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ahogy már előttem mondták, nem döntés kérdése :)

én is kb 16 éves koromban "jöttem rá" hogy a lányokat szeretem...nekem mondjuk nagy szerencsém volt minden barátnőm akadály nélkül vette az információt ettől nem változott semmi :)

2013. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van aki mindig is tudja magáról, van aki később lesz csak biztos benne... de mindkét esetben ez már előre "megvan írva", pont úgy, mint mikor valaki hetero... ilyen téren nincs különbség, egyik sem döntés kérdése.
2013. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

Persze hogy van, hát milyen kérdés ez!

Divatból ezt meg senki nem csinálja, (arról nem beszélve, hogy ennek általában nincs sikere, legfeljebb b**zizhatják szegénykét, márpedig az ember divatot akkor szokta követni, hogyha azt akarja hogy irigyeljék, vagy hogy menő legyen!)! Szokjatok már le erről a barom válaszról, meg a "majd kialakul"! Az ki van alakulva már a kezdet kezdetén! Én hetero fiú vagyok, de nem tudok visszaemlékezni olyanra, hogy "-anno ugyan vonzottak a fiúk is, na de mára már kialakult...-" ez egy óriási ökörség...

Nem tudom hogy Te kedves kérdező hogyan állsz a dologhoz, énszerintem a "stílusodból" ítélve elfogadod, és ne is hagyd veszni a barátságotokat, sőt ha igaziból a barátnőd, akkor a pártját kell fognod, főleg ha emiatt bármiféle támadás éri! Segíts Neki, legyél mellette, legyél a támasza, ha szüksége van rá bármikor, bár szerencsére nem is került szóba sem a kérdésednél, hogy esetleg "elfordulj Tőle", de szerencsére a kommentjeid alapján ezt nem is feltételezem Rólad...

2013. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hogyne fogadnám el, abszolút nem ítélném el ezért, (egy intoleráns embert annál inkább elítélek), szóval persze, hogy mellette állok!:)

csak sajnos láttam már olyan lányokat, akik brahiból kavartak egymással és kitalálták, hogy leszbikusak,meg biszexuálisok, mert akkor az olyan különleges... aztán amint rájuk nézett szépen egy fiú, hopp,meggondolták magukat. Tudom, hogy a barátnőm nem ilyen, de azt látom, hogy megjegyzi, hogy ez vagy az a fiú milyen helyes... Szóval szerintem ez még képlékeny nála..

2013. jún. 11. 19:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!