Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ket egyforma tipusu sracbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket egyforma tipusu sracbol az egyikbe miert leszek szerelmes, a masikba miert nem?

Figyelt kérdés
ket srac teljesen egyforman allt hozzam, mindkettöt akartam. de az egyikbe uugy bele zugtam, hogy nem gyöztem bögni amikor vege lett. en senkibe nem akarok szerelme lenni! hogy törtenhetett ez meg?
2013. jún. 9. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyiket közelebb engedted, a másikat nem.
2013. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyan kell falakat emelni? legközelebb nem akarok erezni semmit.
2013. jún. 9. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
kialakul magától... legfeljebb annyit tudsz segíteni a dolgon, hogy mindenkit tárgyként kezelsz, de ettől meg rosszabb ember is leszel, ami gondolom nem cél...
2013. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
minden kell nekem a másikbol,szeretem ha van barátom,de nem akarom a szerelmet érezni ami csak kinzo fájdalmakat hoz mást nem.ettöl nemhinném,h rosszabb ember lennék.mosolyogni tudni,amikor lelép a srác.ez akarok lenni!
2013. jún. 9. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad egy ember társaságában, az mindig fájni fog, ha elszakad tőled. Szerelemtől függetlenül.
2013. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
o ezek az örök nagy igazsagok
2013. jún. 15. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!