Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm leszbikus?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam a barátnőmmel, és bevalotta nekem, hogy lezbikus, és hogy szerelmes belém. Én kedvesen visszautasítottam, és megmondtam neki hogy én a fiúkat szeretem. Persze ő megsértődött rám, és most szóba se áll velem.

Most mit tegyek?



2013. jún. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, majd lenyugszik. Addig ne találkozz vele, amíg nem ábrándult ki belőled, és nincs új jelöltje. Ez a barátságotok vége, hiszen neki többet jelent, neked meg sohasem lesz több. Butaság volt megsértődnie, de erről te nem tehetsz. Várj nyugodtan, és ha úgy érzi, majd szólni fog. :)
2013. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak nagyon kínosan érzi magát...mindenesetre a barátságnak sajnos valóban vége :/
2013. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 10. 15:09
 4/5 anonim válasza:
37%
engeszteld ki és nyomj egy menetet vele....
2013. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szilvásbuktát, mert azt szeretem!


Jaj, emberek... neki kéne a legjobban tiszteletben tartani az egyén szexuális beállítottságát, de ekkora paraszt hogy még ő duzzog? Én is leszbikus vagyok, ha valaki megtetszik és azt mondja hogy hetero, akkor még én érzem rosszul magam hogy kellemetlen helyzetbe hoztam és igyekszem jó barátságot ápolni/kiépíteni vele. Hát van még új a nap alatt! Hagyjad a francba, ha emiatt ő sértődik meg akkor ez egy kretén.

2013. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!