Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves John! Kinek volt már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves John! Kinek volt már a filmhez hasonló története?

Figyelt kérdés
Remélem sokan ismerik a filmet, mert nincs kedvem elmesélni miről szól. De nekem van egy ilyen történetem...

2013. jún. 9. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem is merem, elmeséled?:D
2013. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már volt.
2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla?
2013. jún. 9. 22:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Arról szól, hogy egy fiúnak vissza kell mennie a seregbe, de csak egy évre. A barátnőjével megegyeznek, hogy először is látni fogják még egymást, a másik pedig, hogy folyamatosan leveleznek amiben mindent elmondanak a körülményeikről, mert gy gyorsabban telik az idő. A lánynak túl fájdalmas ez a szakadék, és egy idő elteltével képtelen tollat ragadni a kezébe... nem ír. 2 hónap múlva ír újra, amiben elmondja, hogy járni kezdett egy másik pasival. A katona srác pedig megsértődik, és nem szerel le egy éven belül, tovább folytatja a seregben a dolgát. Eltelik 5 év, és szólnak neki: haza kell mennie. Az édesapja, aki enyhe autista haldoklik. Az apja meghal, a fiú meglátogatja volt szerelmét. Kiderül, hogy a lány férje rákos. Mint ahogy az is, hogy azóta sem felejtette el John-t. Még mindig szereti. Nem tudják újra kezdeni, mert a fiú vissza utazik. Eladja az holt, érmegyűjtő édesapja összes érméjét, amit pénzt a rákos fiúnak adományozza.
2013. jún. 9. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. jún. 9. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen csak a filmekbe van kiscsillag.
2013. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha a távolságra érted, akkor igen, voltam már ilyen helyzetben..:(
2013. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!