Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár éve, 16-17 évesen még a lázadó időszakomat éltem, ez a külsőmön is meglátszott. Erősen sminkeltem, simán felvettem szoknyát deszkás cipővel, térdzoknival, és hasonlók... illetve jó néhány kilóval több is voltam (akkor voltam 74 kg, most 65, és 175 cm magas vagyok), ja, meg rövid színes hajam volt...

Most meg, 19 vagyok, nőiesebben öltözködöm, szebben és enyhébben sminkelek, szép hosszú a hajam (és nem színes), valamivel az alakom is jobb, de azon van még mit változtatni.

Minden esetre én úgy gondolom jobb csaj lettem, mint pl 2 éve voltam, de a visszajelzések nem ezt mutatják. Pontosabban a mindennapokban már nem néznek meg annyian, nem jönnek oda csak úgy a srácok hogy elkérjék a számom. Oké, nem jelent problémát, mert van párom, rendben a kapcsolatunk. De furcsa visszagondolni, hogy akkor vonzottam a pasikat, mostanság pedig nem...


2013. jún. 10. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert lerítt rólad, hogy szívesen veszed. Hiszen a feltűnő smink, ruházat, színes haj mi másra lett volna, ha nem arra, hogy figyeljenek rád? Hidd el, ez meglátszik.


De azóta megkomolyodtál, párod lett, nem az minden vágyad, hogy egy kis figyelmet kapj. Ez a viselkedéseden is meglátszik. plusz hát most már nem is vagy annyira "feltűnő". És ezt pozitívan értem.

2013. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van párod akkor meg mi a faszt pofázó
2013. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elárulom a titkot: SZEX. Tavaly regiztem egyszerre két társkeresőn, feltettem mindkét helyre ugyanazokat az adatokat, ugyanazokat a képeket, csak az egyiken azt írtm ki, hogy egyedülálló, a másikon, hogy házas, csak baráti kapcsolatokat ketesek. Hadd ne mondjam, hogy a szingli profilomra egymillió like, privát üzenet, miegyéb jött, a másikon jóformán hozzám se szóltak... A népszerűség titka a férfiaknál, hogy mennyire tűnsz megközelíthetőnek, "kaphatónak", nem az, hogy hogyan nézel ki...
2013. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!