Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuci pici lánya lennék? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici lánya lennék? Ti taszítónak találjátok ezt?

Figyelt kérdés

Apukámmal rossza kapcsolatom, egyáltalán nem is beszélünk, és a helyzet sajnos sosem lesz már jobb... Anyuval viszont nagyon jó a kapcsolatunk, szeretek vele lenni, amikor megy valahova, mindig megyek vele, néha meglátogatom a munkahelyén is. Szeretek vele lenni, és most osztálykiránduláson is nagyon hiányzott. :/

Jó érzés olyan embert szeretni, aki szintén szeret engem. Minden lehetőséget megragadok, hogy anyuval több időt tölthessünk együtt. Nagyon ragaszkodó típus vagyok, ha valakit megszeretek, akkor az már nagyon nehezen tud magáról levakarni.

17'


2013. jún. 11. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor szeress meg engem és nem kell magad levakarnod rólam. Remélem alakul a helyzet azért még apáddal.
2013. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben mi a taszító? Szerintem ez természetes. Én anyuci pici fia vagyok, mondjuk én nem lógok rajta állandóan, inkább fordítva, de hát az anyám :). 20/F
2013. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán jó feleség lehet belőled, ha anyád kitanít, téged hogyan legyél jó háziasszony.
2013. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez szep dolog! Bar mindenkinek ilyen jo lenne a kapcsolata az anyukajaval. ;)
2013. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele :)
2013. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor negatív értelemben használjuk ezt a kifejezést az nem erre vonatkozik, amit leírtál, hanem arra, amikor valakinek hatalmas az egója, úgy hogy a szülei rakták a seg.e alá az életet.
2013. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem taszito, inkabb aranyos. Hidd el mas lenne a vilag, ha mindenki mogott allna legalabb egy szulo, aki irant igy erezhetunk, mint te; es aki szeret es tamogat. Teljesen termeszetes, hogy igy ragaszkodsz hozza.
2013. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem tartom annak, de nekem ez sok lenne, azért a szülőnek is kell magánélet,

egyedüli gyerek vagy ezek szerint, de azok sem egyformák, N

2013. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aranyos, meg teljesen jó, hogy ilyen jóban vagytok az édesanyáddal, de talán már ideje lenne kicsit önállóbbnak lenned, lassan felnőtt nő leszel.

Ezzel nem azt mondom,hogy szeresd kevésbé, csak valószínűleg nem lesz könnyű leválnod róla.

2013. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, hogy ilyen jó viszonyba vagy anyukáddal :)
2013. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!