Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami baj? (FONTOS! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami baj? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Sikeresen átmentem minden tantárgyból,aztán megünnepeltük a haverokkal egy "kis" piával. Másnap egy másik srácnál ébredtem fel,akit látásból már ismertem,de amúgy sosem beszéltünk,de még csak köszönőviszonyban sem voltunk. Történt pár dolog... (érzem,nem lelkileg persze,hanem fizikailag!!!)

Haveroktól annyit tudtam meg,hogy eléggé magamon kívül voltam,és egy sráccal leléptem.

A srác amúgy 19 éves.

Lehet valami bajom?

16/F



2013. jún. 12. 16:01
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

16 évesen,örülsz,mint majom a farkának,üvölt a zene,pia,legjobb haverok,és még több pia...

Azért nem lehetetlen.

2013. jún. 12. 16:23
 32/52 anonim ***** válasza:
53%

nemááá :D hát agyonracinkeled :DDD

szerintem is meggondolandó a válasz. én még bebaszva sem hinném ezt magamról. utána biztos gondolkodnék hogy meleg vagyok-e :D

2013. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
53%
de értsd meg. a pia és a társaság nem oka arra hogy seggbekúrasd magad valakivel a saját nemedből
2013. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Ha gondolkodnál rajt,akkor lehet,hogy homok van a dologban...

Am felfogtam,hogy menjek kivizsgálásra,köszi a válaszokat!

2013. jún. 12. 16:25
 35/52 anonim ***** válasza:
nade itt nem rólam van szó. nálad van homok, de nagggyon sok!
2013. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi, csak kikormolták a kéményed, nincs ebben semmi rossz, te kis homerák :P
2013. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Erősen kétlem,hogy lenne bármennyi is! Volt már barátnőm,és szerettük egymást,nem cask megjátszásból.
2013. jún. 12. 16:29
 38/52 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Azért a válaszod eléggé b.uzis volt már bocs! xD

2013. jún. 12. 16:30
 39/52 anonim ***** válasza:
87%

tisztelt bíróság tárgyaljuk újra az ügyet:


- esküszöm, hogy a szobába menet a kilincsnek nem volt bőr tapintása, és nem volt derékmagasság alatt

- pusztuljak el, ha én levetettem a gatyámat akkor éjjel, azt más húzta le rólam

- azt álmodtam, hogy szorulásom van, de reggel meglepődve láttam, nincs rajtam a gatyám, de mégsem lett barna az ágynemű, tehát a szorulásom nyom nélkül távozott

- esküszöm, hogy a wc-n nem zselé szerű anyag távozott belőlem

- és kiegészíteném: fogalmam sincs, hogy mitől fáj a seggem napok óta


egyébként ismered azt a viccet, hogy:


- Na mesélj barátom, hogyan történt a dokinál a prosztata vizsgálat?

- Az úgy volt, hogy előrehajoltam a vizsgáló asztalra, a doki mögém állt. Aztán a bal kezét a bal vállamra tette, és a jobb keze mutatóujjával mélyen belenyúlt a seggembe. (Ne tudd meg mekkora ujja van.) Ja, nem is, hanem a jobb kezét tette a jobb vállamra, és a bal keze mutatóujjával nyúlt a seggembe. Hú a rohadt életbe, hiszen mindkét keze a vállaimon volt!!!!

2013. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bajod lehetne ebből, de azért egy kivizsgáltatás nem árt...

egyébként ezt én sem értem, hogy hogyan lehet ennyit inni, hogy hagyd, hogy rád másszon egy másik pasi. Nekem rengeteg fiú barátom van, buliból jövet hulla részegek, még sem kezdenek el buzulni...

úgy látszik vannak kivételek. Hm...

ha fiú lennék és velem ezt csinálnák, én biztos, hogy nem lennék ilyen happy, ha a fülembe jutna a dolog.

2013. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!