Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megszólítani egy idegent lányt a vonaton ha már szemezünk?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
ha van hely átülsz hozzá és beszélgetsz vele, pl arról hogy honnan jött, hova megy, mit csinál.
2009. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen odaülsz mellé, ha nem vár oda a helyedre társaságot, akkoris max. nem veszi fel veled a kontaktust, de akkor is próbálkozhatsz majd más nőkkel is, csak most ő éppen nem te rád vágyott.


Ugyanúgy beszélgessetek, ha vevő rád, akkor azt láthatod is rajta, meg figyelj oda, hogy ne ordíts, mert egy vonaton senki se hallja normálisan a másik félt a zúgástól :D

2009. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az benne a ciki hogy az egész vonatkabinba egy csomó üres hely volt és a csaj megkérdezte hogy beülhet-e hozzám a 4esbe...
2009. okt. 10. 11:00
 4/9 A kérdező kommentje:
végig azon gondolkodtam h mit mondhatnék neki de nemjutott eszembe semmi és kihagytam a lehetőséget
2009. okt. 10. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Óóó olyan nincs hogy nem tudsz mit mondani!


1. Szia!

2. Gyakran utazol/bejársz suliba?

3. Ha már a suliról van szó, hol is tanulsz pontosan?

4. Hanyadikos vagy, illetve mikor érettségizel?

5. Hány éves vagy?

6. Aham, szeretsz odajárni? Értem.


7. Hol laksz?

8. Szerinted ma jó meleg lesz, mint tegnap?

9. Nagyon tetszik a... pulcsid, cipőd, sálad, karkötőd, a divatos szemüveged, hol vetted? :)

10. Ma korán végzel vagy unalmas napod lesz?

11. Nagyon ari csajnak tünsz így első látásra, mi a neved? :)

12. Mit szoktál délutánonként és hétvégente csinálni?

13. Hogyhogy? Nem a barátoddal vagy?

14. Aha... hát tudod, nekem sincsen sajnos barátnőm, pedig nagyon jól esne ha valaki gondolna rám is...

15. Holnap is jössz, ugye? Jót beszéltünk. :)


16. Szia XY! Hogy telt a hétvégéd?

17. Tervezel valami programot?

........ 999. kérdés x)

2009. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy...

Szia ne haragudj, hogy leszólítalak, csak unatkozom.

Nincs kedved beszélgetni velem?...Bármiről.

Melyik városban laksz? Az szép város ott már jártam egy párszor...A mi kis városkánkban van egy jó cukrászda baromi jó krémesük van, Te már voltál ott? Nem? Gáz lenne, ha meghívnálak? Hétvégén is mehetünk, ha most nem érsz rá.


Ha eljutsz a bármiről-ig fél siker, ha nincs barátja, nyomulj...

2009. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia. te is ezzel a vonattal utazol ?
2009. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja pont ilyen helyzetbe voltam én is ma, de olyan másnapos voltam hogy féltem hogy hányni fogok ezért jobbnak láttam ha nem nagyon akciózok inkább xd
2010. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2010. jan. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!