Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen laza?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ai tetszik nekem. Írtam neki facebookon hogy beszélni szeretnék vele, de nagyon laza volt, túl laza, mintha a haverjával beszélne. Nem tudom mit csináljak, kicsit sem sejti, hogy mit szeretnék, és félek ha előhoznám ezt a komolyabb témát, nem örülne neki. Fiúk, ez annak a jele, hogy bejön nektek a csaj?

2013. jún. 12. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mivel nem tudjuk milyen a személyisége, nem tudjuk mivel fejezi ki.
2013. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te is írtad, havernak tekint. Nem jössz be neki.
2013. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
le se sz*ar téged úgy konkrétan
2013. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát alapból ilyen, szóval nem tudom..
2013. jún. 12. 21:33
 6/10 A kérdező kommentje:
És most akkor mit csináljak? mit mondjak neki?
2013. jún. 12. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen ismerősöm,ő a saját barátnőjével is ilyen(ez mellékes hogy nem is igazán látszik hogy szeretné)
2013. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, arra gondolok, hogy lehet csak azért ilyen, mert mondjuk, nagyon nem arra számít,mint amit mondani fogok neki, mert amugy annyira (sőt igy egyáltalán) nem mutatom ki hogy tetszene nekem
2013. jún. 12. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell elméleteket gyártani.

Én azt figyeltem meg, hogy a férfiak nem szoktak trükközni.

És azt is megfigyeltem még, hogyha egy pasi tényleg akar egy nőt, akkor ő lép, legyen bármilyen típus. (mondom akkor, ha TÉNYLEG nagyon akarja)

persze attól még mindenféle praktikákkal fel lehet hívni egy srác figyelmét, de ha érdekled, azt észre fogod venni.

21L

2013. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak szét ne essen :D
2013. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!