Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne álmodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne álmodjak folyton az exemmel? Egyáltalán miért álmodok vele? Amíg együtt voltunk, sose volt ilyen.

Figyelt kérdés

Nincs két hete, hogy szakítottunk. Pontosabban hogy kidobott egy másik lány miatt. Ez több dologra is kihatott, engem totál összetört.

Ő viszont komolyan úgy gondolja, hogy a jó viszonyt tartsuk meg. És az elmúlt napokban esténként megkeresett. Igaz, jó viszony címén leginkább veszekedtünk, meg alaptalan sértéseket vagdosott a fejemhez. Bár a legtöbb esetben amikor mondtam hogy ezt azért nem kellett volna, elismerte hogy valóban túlzás.

Na de a lényeg: azóta minden egyes éjszaka vele álmodom. Álmomban mindig megbánt, megsért, bunkó módon mások előtt megaláz. Én meg tűröm. Bár ma elküldtem, de aztán persze engedtem neki.

Borzasztóan zavarnak ezek az álmok. Újraélem a kapcsolatunk összes rossz részét, a jók nélkül.


Miért lehet ez? Lehet hogy csak most dolgozom fel az egészet? Vagy csak nem tudom elengedni? És hogy lehetne megszüntetni? Nem tudok annyira hullafáradt lenni, hogy ne legyen erőm vele álmodni...


2013. jún. 13. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy kitanulod a tudatos álmodást, hogy irányíthasd, az álmaid, vagy idővel úgyis elmúlik.


Kb 8 hónapja dobott a barátnőm, de még az utóbbi 1-2 hónapban is volt, hogy vele álmodtam. De idővel javult ez.

2013. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért álmodsz róla mert napközben is ez foglalkoztat. egyesek szerint alvás közben dolgozzuk fel a történteket. próbáld magad lefoglalni valamivel és nem foglalkozni vele pláne ha ilyen bunkó és csak veszekedtek. gondolom fiatal vagy, lesz jobb barátod is, ne félj elengedni.
2013. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl sokat gondolsz rá, ezért álmodsz vele. Ő szakított veled, erre még elvárja, hogy barátkozz vele, amikor megteszed, akkor meg sérteget?

Nézd, szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy megkéred hagyjon békén, vagy te elkerülőd. Mivel ez az állapot Számodra nem jó. Most az lenne a lényeg, hogy elfelejtsd egy kicsit.

2013. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!