Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha azt hazudom folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha azt hazudom folyamatosan a barátomnak, hogy megvagyok elégedve a pénisze méretével?

Figyelt kérdés
Mégse mondhatom neki azt,hogy,hát nem a legnagyobb,mert szeretem őt nagyon,nem akarom megbántani.
2013. jún. 13. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé gáz,ha elvileg szereted a párod,akkor elfogadod úgy ahogy van,nem a pénisze méretével leszel megáldva....
2013. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sztem nagy bunkóság, néha fáj az igazság de még mindig jobb mint a hazugság. Amúgy hány cm amivel nem vagy megelégedve? :D
2013. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar a mérete akkor jelezd neki ha ő is szeret megérti és vannak jó segédeszközök a probléma megoldására.
2013. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány centi,nem méregetem, de erőlködés nélkül tövig betudom kapni. :D Ebből ítélve nem lehet több 14cm-nél.
2013. jún. 13. 10:58
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
magyarországon az átlagos pénisz méret 13 centi mit akarsz.... ha ki tud elégíteni vele akkor jó ha meg nem akkor meg nyaljon többet és kész
2013. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem jó neked a szex vele emiatt?
2013. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
az, hogy meg vagy vele elégedve, még nem azt jelenti, hogy az ő farka a világon a legnagyobb..
2013. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
az àtlagos... Ha kitud elègiteni akkor nincs baj,amugy nem mindig a méret szàmit...cssk tudja jól kezelni...
2013. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, gáz. De most már nincs mit tenni.
2013. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

inkább ne mondj semmit xd

vagy csak ha nagyon jó a pókerarcod :D

2013. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!