Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket? Miért nem száll le rólam?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben szakítottam az exemmel, mert csak arra kellettem neki. Mint utóbb kiderült. csak 2 hónapig tartott, de észbe kaptam. azóta ő és a barátai, sőt, még az ex barátnője is engem fúrnak, mekkora ri.bi vagyok, meg egy szemét, az egyik haverja el is akart ütni. beszéltem az exemmel, ha nem hagyja abba ezt az egészet, meg a társasága, akkor feljelentem, ő erre az arcomba röhögött. ma már a fél ismeretségi köröm nem áll velem szóba, mert hazudozik rólam. lassacskán már egy éve volt, hogy össze jöttünk.
2013. jún. 13. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
ne hagyd magadat ha nem hagyja abba jelentsd fel majd abból tanul
2013. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert ez egy embernek álcázott mocsok....
2013. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!