Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek más is ilyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek más is ilyen vagy csak én vagyok h*lye?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nállam 6 évvel idôsebb. Nagyon meg van keseredve és barátnôt se akar. De én valami érthetetlen ok miatt úgy érzem, hogy én tudnék neki segíteni és meg tudnám vígasztalni.

lehet, hogy azért van így mert tényleg tudnék segíteni rajta?


2013. jún. 13. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg te vagy hülye...

Nem akar barátnőt akkor nem akar barátnőt.Én se akarok most viszont a sok lány ismerős folyamatosan segíteni akar,és már idegesítő

2013. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítsátok meg Terézanyut.
2013. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok járni vele! Azt akarom, hogy közel engedjen magához!
2013. jún. 13. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szánalomból ne szeress senkit, annál gusztustalanabb nincs is.

De ne is akarj segíteni olyanon, aki nem akarja, hogy segítsenek rajta.

2013. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
EZ NEM SZÁNALOM!!! Én csak megértem! Egyébként már ô is mondta, hogy sok a közös bennünk, megbízik bennem...
2013. jún. 13. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!