Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok, és érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrös vagyok odalent... Lányok ti szoktátok ott borotválni? Nem a bikinivonalra gondolok...

mikor fürdök és látom, nem érzem jónak... Mit tegyek?

Már 1x megpróbáltam leborotválni, és azután a következő 1 hét nagyon rossz volt, mert ahogy nőtt állandóan szúrt, és viszketett... Fiúk mit gondolnak róla? Melyik a jobb?


2013. jún. 13. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menj el gyantáztatni, lassabban nő, nem egyszerre, és nem szúr
2013. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
véleményem, szerint a szőrtelenített jobb :). Amúgy muszáj csak borotvát használni, ott az epilátor vagy a gyanta :)
2013. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én epilálom, nem is probáltam a borotvát mert hallottam, hogy az rossz:/ h már téged is zavar akkor szerintem gyantázd vagy epiláld:)
2013. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahány ház annyi szokás :) van aki szereti az esőerdőt, valaki meg nem. Én meg a barátnőm mindketten borotváljuk, ő van amikor gyantáztatja.

Ha téged zavar akkor szedd le, egészségesebb is a kevesebb szőr amúgy. 22/f

2013. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyanta.
2013. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
félek kicsit a gyantázástól... Bárkinek mondom, rögtön lebeszél róla,hogy mennyire fáj :/
2013. jún. 13. 16:14
 7/13 anonim ***** válasza:
epiláld, illetve lehet venni direkt fazon nyírót ami olyan mint egy mini hajnyíró 2 ezer ft körül láttam valamelyik webes sex shopba.
2013. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én borotválom, nekem bevállt. Én az epilálást nem próbálnám, sokan mondták, hogy nagyon fáj. Egyébként szerintem próbáld meg megint a borotvát, ha eddig csak egyszer próbáltad teljesen. Nekem is pokolian viszketett amikor először szedtem le az egészet, de utána már teljesen jó volt. : )
2013. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha irritál a borotva, és félsz a gyanta vagy az epi fájdalmától, akkor ajánlom a szőrtelenítő krémet. Én is azzal csinálom. Kicsit lassabban fog visszanőni mint a borotva, meg kevésbé fog szúrni, ha nő.
2013. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyírd le ollóval vagy szőrvágóval. Az nem szúr, elég kényelmes és látványnak sem riasztó.
2013. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!