Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek? Valaki adjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek? Valaki adjon rendes választ.

Figyelt kérdés

Járok egy sráccal, imádok vele lenni... hiányzik. Most is. Amíg nem jártunk sokkal jobban féltem elveszíteni. Talán mert féltékeny voltam egy másik csajra, aki egy régebbi "haverja"... de aztán összejöttünk. Most normális, ha azon gondolkodom, hogy tényleg szerelmes vagyok-e belé?

Még az is befolyásolja a kapcsolatunkat, hogy a barátaim utálják. Elmondják mindenféle "csúnya, bunkónak" pedig nem is az... vagyis, nem az a helyes srác, de különleges... a belsője miatt szerettem meg.


2013. jún. 14. 14:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Amikor szidják, én mindig megvédem... de már nagyon zavar. Mindig olyan rossz kedvem van tőle.
2013. jún. 14. 14:09
 2/9 anonim ***** válasza:

ha gondolkozol azon, hogy szereted-e, akkor előbb-utóbb szakítás lesz a vége. szerintem próbáljatok szünetelni, várj, amíg vagy rájössz hogy szereted, vagy találsz valaki mást.

Az, hogy a belsőjét nézed, az meg téged tüntet fel jó színben, szeretnék én is egy ilyen lányt :3

16/f

2013. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, mindig vonzóbb, amit még nem kaptál meg. És a barátok is nagyon tudják befolyásolni a kapcsolatot, de ha okos vagy, nem hagyod ezért el.
2013. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hajsza volt az izgalmas benne. Az út, ahogy a tied lett. Összejöttetek, és már nem is kell annyira. Szakíts vele. Nem bűn az, ha belátja az ember, hogy tévedett. Ráadásul igencsak meg tudja mérgezni a kapcsolatot, ha az egyik fél barátai nem fogadják el.
2013. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom hogy hany eves vagy, de ez igazabol nem is lenyeg.

Ha azon gondolkodsz, hogy szerelmes vagy-e bele, akkor az mar regen rossz.


Ne hagyd, hogy befolyasoljanak a barataid, cselekedj ugy, hogy te jol erezd magadat!


Legyel buszke a baratodra!!!!!!


A masik dolog meg az, hogy nem a barataidnak kell szeretniuk a baratodat, hanem ha te joba vagy a barataiddal, akkor nekik joguk van elfogadni a baratodat, ha valoban jo barataid.......


Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak a barataid, csak a feltekenyseg beszel beloluk...


En azt kivanom nektek, hogy sok boldogsagot! :)

2013. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy bírnék vele szakítani... vagyis nem is akarok :O nem bírnám nélküle.

most, hogy szünet lesz az iskolában a barátaim nem fogják mindennap elmondani a véleményüket, remélem jobb lesz :)

és.. amúgy.. minden szabadidőmet vele tölteném..

2013. jún. 14. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább a barátaidban van a hiba? Meg benned, hogy hagyod magad befolyásolni?!
2013. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!! remélem nem késtem el de NE hallgass az előtted szólókra !! hidd el nincs semmi baj ,az hogy gondolkozol hogy szereted-e egyszer-kétszer mindenkivel megesik de csak mert elgondolkozol néha és a barátaid befolyásolni probálnak még ne tegyél ilyen hatalmas hülyeséget.

Az én barátnőmet is probálták már befolyásolni a barátai a kapcsolatunkban de ő mindig kiállt értünk és most is boldogabbak vagyunk mint valaha :)

Szóval nyugi szeresd,legyél vele ,élvezzétek majd a nyarat :) én szurkolok nektek

2013. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.

már rájöttem, hogy igazán, teljes mértékben csak ő kell!

szeretem! :)

2013. jún. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!