Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl vékony vagyok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

a mellem is nagyon kicsi, és családtagjaim is többször azzal cs3sztetnek, hogy miért nem eszem többet, pedig eszem rendesen, de nem látszik soha...Szerintetek is túl vékony vagyok?

[link]


2013. jún. 14. 15:05
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Sztem tök jól nézel ki :)

Ismi? :)

2013. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
nem ismerkedés céljából írtam a kérdést, csak azért, mert itt őszintén mondanak véleményt.
2013. jún. 14. 15:26
 23/32 anonim ***** válasza:

hidd el, hogy jó így az alakod! nagyon sokan az ilyen alakért fogyóznak... :) bátran öltözködhetsz.. nem fognak leszólni, hogy kilóg a hájad :D

ha te így kiegyensúlyozott életet élsz, nem érzed magad fáradtnak, egészséges vagy, stb, akkor nem értem, hogy mi értelme hízni.

ráadásul a többségnek a vékony alkat jön be.

2013. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szerintem, szép vékony alakod van, tetszik a fenekd az a jó markolnivaló. A cicieid, pedig szerintem nem rosszak szerintem bárki szívesen nézné ill. játszana velük.

18/F

2013. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Csinos vagy! Nőként mondom. :)
2013. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A melleid meg fognak egy kicsit nőne ha elkezdesz fogamzásgátlót szedni, amúgy szerintem nincs veled semmi baj .
2013. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2013. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

még ha egész nap édességeket meg zsíros húsokat eszel akkor sem tudsz? :D pff ezt nem hiszem el, én is azt hittem aztán elkezdtem tömegnövelni

body.builder.hu

2013. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
próbáltam már minden kaját, a csomó édességtől, a zsírosig...de még mindig így nézek ki:)
2013. jún. 14. 21:19
 30/32 anonim ***** válasza:

# 8/29


Érdekes, nektek lehet ilyet mondani, pedig nálunk is vannak fiúk, akik hasonlóan nem kéepsek hízni, mégis míg ti lányok bárhogy elkeltek, engem és más sovány fiúkat azzal utasítanak el, hogy túl nyomi vagy. -.-


Gratuálok, lányok, még, hogy a fiúk felszínesek!-.-

2013. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!