Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire jön be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsanccc kérdése:

Fiúk! Nektek mennyire jön be, ha egy lánynak műkörme van?

Figyelt kérdés

Már évek óta műkörmöm van, volt már hosszú hegyes és rövid kocka is... De már rohadtul meguntam... Egy fiú ismerősömet sem érdekelte igazából.a körmöm, sőt volt akiknek nem is tetszett..

Ti hogy vagytok ezzel a műköröm dologgal? Tetszik nektek vagy inkább egy természetesebb köröm jön be a csajokon?


2013. jún. 14. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
természetest jobban szeretem, minden téren :3
2013. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tökmind1, de ha lehet választani akkor inkább legyen minden eredeti a lányon.
2013. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem adom a farkam veszélyes kezekbe.
2013. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egyedül a francia tetszik, abból is a rövidebb, visszafogottabb. Az ilyen hegyes, meg mintás, zselés szaroktól kb. hányok, nem is értem kinek tetszik az ilyen, annyira természetellenes.
2013. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam figyelni az ilyesmit, de a hosszú, hegyes karmoktól rámjön a hányhatnék. Amúgy bizonyos határok között a műpatákkal sincs semmi baj.
2013. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a rövid francia tetszik, a többi elég gagyi.

Inkább azzal foglalkozz, h a lábad ne legyen bőrkeményedéses;)

2013. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A műkarom nem előny...De nem is hártány.
2013. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be a műköröm. Legyen szép, ápolt, természetes körme.
2013. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ó köszi-köszi :D 100%-osan meggyőztetek, akkor le a körmökkel 2hét múlva :D alig várom, hogy 2,5év után végre kifesthessem :D Csak azt hittem, hogy na a pasik nagy részének biztos bejön... Ahha.. Akkor nem az én ismerőseimmel van a baj :D
2013. jún. 14. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Én természetes párti vagyok...
2013. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!