Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem igazol vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem igazol vissza?

Figyelt kérdés
Van egy srác,de nem tetszik,semmi ilyesmi mielőtt félre értitek,meg idősebb is(16/L 29/F).Igazából szerintem még haverok sem vagyunk,fura is lenne ilyen korkülönbséggel,csak egyszerű ismerősök.De az a lényeg hogy többször találkoztunk és beszéltünk.Olyan haverjai akikkel egyszer találkoztam visszajelölnek,de ő nem.Nem hiszem hogy a kor a baj,mert ismerjük egymást,facen ennyi erővel anyám kollégái se lehetnének ott hiába ismerem őket,mert 40 évesek.Szerintem amúgy neki sem ez a baja.Nem hiszem hogy utálna,vagyis hát kitudja,de élőben normális meg nagyjából elbeszélgetünk,mondjuk vannak beszólásai,de az mindenki felé úgy veszem észre.
2013. jún. 15. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt biztos hogy most kellett ide?
2013. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Megkérdezhetem, milyen válaszban reménykedsz?

Hogy majd itt le fogják neked írni, hogy az az egy számunkra teljesen ismeretlen ember mit gondol a fejében rólad és miért nem jelöl vissza téged?


Kérdezd meg tőle! Ha meg nem válaszol, akkor felejtsd el.

2013. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerelem/Szex kategóriába akartad nem?

Amúgy meg ne akarj te semmit egy 29 éves palitól...csak kihasználna.

És lehet nem olyan hogy egész nap lóg a fb-n,van jobb dolga is szerintem.

2013. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem igaz hogy nem olvasod el,vagy nem érted meg a kérdés alatt a leírást,miszerint NEM akarok tőle semmit.A többieknek köszi,meg az utolsónak is a válasza felét.
2013. jún. 15. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:

#3. vagyok.

Jó,csak nem értem akkor mért tetted fel a kérdést,ha nem tetszik,nem mindegy hogy visszajelöl vagy sem?

Főleg szerelem/szex kategóriába :DD

2013. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,basszus,fel se tűnt hogy áttették.:D Én internet kategóriába tettem,de úgy látszik az ilyen kérdéseket kb automatikusan áteszik ide...
2013. jún. 15. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
nem automatikusan, k*rvára nem tartozott a topikba így bejelentettem.
2013. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szerelem,szex topikba pláne nem tartozik,de ha ettől te jobban érzed magad attól hogy ebben a kategóriában van,akkor legyen meg ez az örömöd,engem nem zavar.
2013. jún. 16. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!