Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
Lelkiismeretfurdalásom van:/ 3 éve együtt vagyok a barátommal és szeretem,soha nem csaltam meg,igaz az elmúlt hetekben kicsit összekaptunk és alig találkoztunk ami éreztette velünk hogy romlik a kapcsolatunk. Tegnap voltam egy buliban és többet ittam a kellettnél de ez sokszor előfordult már viszont most mégis más volt.Egy régi ismerősömmel elkezdtünk beszélgetni utánna félrevonultunk másoktól. Olyanoakt mondott nekem ami kicsit beinditott és szenvedélyesen csókolóztunk. Megcsaltam a barátomat?:/ hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel? nem merném neki elmondani mert ismerem,,rögtö kidobaa és én nem szeretnéém:/ kérleek csak értelmes válaszoakat! mit tegyek?
2013. jún. 15. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a csók megcsalásnak számít.
2013. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet ha te nem mondod el akkor elmondja más. az jobb lenne? szerintem is megcsalás, jobb lenne megbeszélni a dolgot
2013. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
számomra is megcsalás.
2013. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne azon agyalj, hogy mit csináltál, hanem hogy mit akarsz tenni a jövőben. Előbbinek semmi értelme.
2013. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
11%

Nalam a csokolozas nem szamit megcsalasnak,mert adott helyzetben en is megteszem,pl;egy ex-baratnovel,vagy barkivel ha ugy erzem hogy nem akarom kihagyni.

Ne aggodj emiatt,mert neha kell valaki mas es igy lehet frissebb az egyen es folytatja a kapcsolatot egy szep elmennyel,de ez az o titka marad.Ha annyira ugy tunik hogy tenyleg a vege fele jartok a kapcsolatnak,akkor meg abszolut ne gorcsolj ilyen aprosagokon.

2013. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részemről mindenképp megcsalásnak számítana, és amit már ketten tudnak az sajnos általában nem marad titokban. Ebből a szempontból szerintem jobb ha elmondod neki. Ha úgy érzed, hogy szerenéd menteni a kapcsolatodat, akkor pedig tegyél érte.
2013. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Részemről megcsalásnak számít.
2013. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én se reagálom túl az ilyen csókokat nőt nem bántottam még soha de hogy intenzívre küldeném mindkettőt az tuti... ne igyál ha nincs önkontrollod ha meg nem szereted álj elé mond el zárd le a kapcsolatotokat de az igaz inkább mond el te mint mástól tudja meg mert ha picit is van idegbeteg oldala akkor az tuti előjön azonnal
2013. jún. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Higgadtan próbáljátok megbeszélni. Mondd el h totál lerészegedtél.
2013. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez mar megcsalas! Es szerintem ez annak a jele h mar nem szereted...ha az ember szerelmes akkor nem szamit mennyit iszik...csak arra az egy bizonyos emberre tud gondolni...senki masra....En ha megcsalnam valaha a parom(de elvbol nem csinalnek ilyet) akkor en akarnek vele szakitani...mert ez a buntudat orokke veled el...es voltam mar olyan helyzetben h a baratom megcsalt...de nem mentunk szet....de mar semmi sem volt ugyanaz. Orokre benne fog maradni es mar nem lesz ugyanaz..Mond el neki h mit tettel es majd elvalik a tobbi.
2013. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!