Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A testépítő pasiknak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testépítő pasiknak jobban bejönnek az izmos csajok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én 4 éve kondizom és én inkább egy izmos csajjal jönnék össze mint egy simán vékonnyal
2013. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül testépítőkre gondolok, elég ha pár éve gyúrsz! :)
2013. jún. 15. 19:29
 3/10 Zakathol ***** válasza:
100%
Nyilván ha valaki sportos, aktív életet él, akkor előny, ha a csaj is hasonló. Elvégre mi értelme van heti 3-4-5x otthon hagyni a csajt egyedül órákra...
2013. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, h a playmate típusú lányok jönnek be nekik. Oké, tudom h külsőre szinte minden pasinak bejönnek, de a testépítők még komoly kapcsolatra is vetemednek velük.
2013. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt régen egy ilyen barátom, én nem vagyok izmos lány, de azért eléggé odafigyelek az alakomra :)
2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kérdésedben a kérdőjel helyett tegyél egy pontot illetve felkiáltó jelet és meg van válaszolva :)
2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból a sportos fiúk jönnek be (én is sportoló vagyok), és ez szerintem fordítva is igaz, vagyis nekem így tünik :)

L

2013. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
A pasim kondiba jár mindjárt egy éve. Én simám csak vékony vagyok,ezáltal van egy nagyon pici kockahasam. Igazából neki mindegy ha van vagy ha nincs kockahas. Es nem jarok sportolni,kondizni.
2013. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve kondizok.(előtte mondjuk már vagy 5 éve sportoltam:D)


Nekem is az tetszik,ha egy lány tesz az alakjáért.Presze ha megszeretek valakit egy kis husi nem lehet akadály:)

2013. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok testépítő de lelkesen űzöm ezt a sportot :) és mit ne mondjak van némi látszata, eredménye és azt kell h mondjam minél többet foglalkozom magammal és a testemmel annál jobban nézem azt a női nemben is régen egy átlagos testű lány is lenyűgözött most már viszont kevés lenne h külsőleg levegyen a lábamról persze ez csak külsőe értendő a belső értékek, hozzáállás személyiség , tulajdonságok többet nyom párválasztásnál :)
2013. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!