Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mondjuk valaki 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk valaki 18 évesen 70 kiló de 20 éves korára már 90 akkor a cerka az arányosan nő a testével igaz? Szóval nem csak 18 éves korig nő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A farkadra nem hízol. :D
2013. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A farkad mérete nem függ a többi testrészed méretétől. Attól, hogy magasabb leszel, kigyúrod magad, vagy meghízol a farkad mérete nem változik. Az genetikailag beléd van kódolva és nem tudod megváltoztatni.
2013. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mind1 látom nem esik le, hogy arra értettem hogy ha valaki kigyúrja magát akkor nő e a farka is. Csak kíváncsiságból kérdeztem nem mintha nem lennék elégedett az enyémmel mielőtt bele kötne valaki xd
2013. jún. 15. 19:54
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ
2013. jún. 15. 19:54
 15/23 anonim ***** válasza:
Ahj már megint ez a ultrabadass lepontozgatás, merthogy nem esett le az ironizálás a mondatomban ugye? -.- Gondolom nem.. bár nem tudom miért és feltételeztem már az eddigi tapasztalatok után ezen az oldalon :D
2013. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Rám ne nézz én nem szoktam pontozni
2013. jún. 15. 20:12
 17/23 anonim ***** válasza:
Válasz: Nem, nem fog nőni.
2013. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező agyra kellene gyúrni, mint annak a majomnak is, aki leírta, hogy a pénisz tiszta izom. Nem a péniszben minimális mennyiségű izom van, mivel egy vérrel teli kötőszövetes üregrendszer. A merevsége pedig az aktuális vértartalmától függ.
2013. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, akinek még a szájába rágása után se képes felfogni (nemhogy elsőre) - amit már nem kezdek újra kibogozni - annak se árt agyra gyúrni. Nem lexikális tudásról van szó, csupán sima intelligenciáról.
2013. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Nem lexikális tudásról van szó, csupán sima intelligenciáról."


Tudod hány gyökér kérdés van ezen az oldalon, és hány hülye válasz? Rohadt nehéz kibogozni, hogy ki szimplán hülye, és ki hülye troll.

2013. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!