Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a srác apja észreveszi, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác apja észreveszi, h bejön nekem a fia, akkor szól neki?

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük egymást,a családjaink is ismerik egymást,de sosem közeledtünk úgy igazán egymáshoz. Csak pár szót váltottam az apjával és a fiával is az évek során,meg köszönőviszonyban vagyunk. Most lesz majd egy több napos esemény,amin ott lesznek,és észrevettem h az apa elég gyakran néz engem,ezért ha a rendezvényen gyakran "stírölöm" a fiát,vagy sokat mosolygok rá,akkor az fel fog tűnni az apjának,viszont a srác nem hiszem h kapcsolni fog...(bár nem tudhatom) Na mindegy,a kérdés h az apja szólni fog-e a srácnak,h kezdeményezzen nálam ha akar valamit? 20 éves a srác
2013. jún. 16. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális.
2013. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért néz a faterja mert neki jössz be :D
2013. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!