Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom vs. Haver

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom vs. Haver

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem őt, de néha kételkedem, hogy szerelmes vagyok-e... Ő nem a lelkitársam, sőt, elég határozottan más felfogású, mint én. A szexuális életünk sem az igazi, nem olyan gyengéd és érzéki, mint amire szükségem van. Az eddig felmerülő problémáinkat mindig igyekeztünk megoldani, de van ami azóta is gondot okoz (pl a szex).

Anno mielőtt összejöttünk, ugyan akkor ismertem meg egy másik srácot, akivel ugyan csak neten beszéltünk (elég sokat, mert a munkája miatt nem tudtunk találkozni), de nagyon megfogott a személyisége. Vele nagyon egy húron pendülünk. Mire vele találkozni tudtunk, addigra a mostani barátommal már együtt voltunk (csak pár napja). Mondtam is neki, hogy ennek fényében a találka csak haveri alapon legyen és nem randi. Ez után párszor beszéltünk, közben neki is lett barátnője (nem rég szakítottak). Majd hosszú idő után rám írt, megint beszélgettünk. Meséltem neki a kapcsolatomról, hogy milyen problémáink vannak.. És a beszélgetés által (megint) megtaláltam benne azt a pluszt, mint anno. Megvan benne az, ami a páromban nincs, ami miatt nem kiegyensúlyozott a kapcsolatunk.

Dilemmázok. Nem vagyok szerelmes a "haver srácba", annyira nem is ismerem, de lelkifurdalásom van amiért olyan jókat tudok vele beszélgetni (amilyet a barátommal nem). Illetve elgondolkodtat, hogy így van-e értelme a barátommal lennem. Hónapok óta azon gyötrődök, hogy jobbat érdemel nálam, nem illünk össze. De valami mégis hozzá köt (már első randi óta)...

Mit tegyek? Vagy mit ne? Volt már valaki hasonló helyzetben?


2013. jún. 16. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz ennek jó vége..
2013. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pároddal annyi haverral új kapcsolat.
2013. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts! én is voltam hasonló(bár inkább roszabb) helyzetbe és szerintem ha vársz akkor nagyon rosszul jössz ki belőle.
2013. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

először is válasz szét, a barátoddal vannak gondok szex terén, megkérdőjelezted igazából szerelmes vagy-e? valamiért nem olyan a kapcsolat amit szeretnél, így jobban jársz, ha befejezed, kár húzni az időt

a másik sráccal meg beszélgettek, aztán majd kiderül mi lesz, N

2013. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elsősorban egy hatalmas pofont adnék neked, hogy itt siránkozol. Mi lenne ha a barátoddal elsőnek megpróbálnád megjavítani a kapcsolatotokat? mondd el konkrétan hogy nem azt akarod hogy jól megdugjon hanem érzékien szeretkezzetek. (sztem nem nagy kérés) na meg mozduljatok ki, egyből lesz közös téma. a másik gyerekkel azért szeretsz jobban beszélni mert "krválkodsz". tehát igazából tudod hogy nem örülnének neki, de még is csinálod (mint rengeteg lány) amúgy meg egyértelmű, hogy volt barátnője akkor leszrt téged, vége lett, kell neki másik pnci. lehet durván hangzik és pont nem így van ahoyg leírtam, de szerintem így van.
2013. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kedves 5-ös!

8 hónapja azon vagyunk, hogy megjavítsuk a kapcsolatunkat. egyszerűen nem megy! mindent megpróbáltunk, érted? MINDENT.

a "haversáccal" pedig nem k*rválkodok. baráti alapon beszélgettünk, még tanácsokat is adott, hogy szerinte hogy hozzuk helyre a dolgokat.

csak egy különbség van a két srác között: a pasim nem ért meg, a haversrác pedig igen.

és azért siránkozok itt, mert nagyon szeretem a páromat és nem tudom eldönteni mit kéne tennem...

2013. jún. 16. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
azért tudd, hogy aki megért, lehet csak meghallgatja a bajaid és csak bólogat. sokszor volt már ez nálam, hogy azt hittem, de mégse. akkor probáld nyomatékosítani benne hogy gáz van. hogy változzon mert nem lesz jó vége.
2013. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!