Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek állandóan csupasz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek állandóan csupasz?

Figyelt kérdés

szeretnék folyamatosan puha lenni ott lent, de kozmetikushoz nem tudok elmenni, hogy legyantázzon, mert anyum legjobb barátnője a kozmetikusom...

és a fürdőben meg nem tudok minden nap órákat tölteni, hogy leborotváljam magam, meg hát az isten pénze nem lenne elég annyi borotvafejre.

mit csináljak??



2013. jún. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél epillátort !
2013. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és azt tudom lent is használni?
2013. jún. 16. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél csak gyantázásra másik kozmetikushoz?
2013. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oda mész kozmetikushoz ahova akarsz, nem kell anyukád barátnőjéhez menned.
2013. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jó, de ahol lakok nem váltogathatom csak úgy, hogy hová megyek sajnos.

arról meg nem is beszélve, hogy el sem engednek, mert mindig tudni akarják, hogy hová megyek és miért.

valamint... nektek nem kellemetlen széttenni a lábatokat?

2013. jún. 16. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:

az epilátor fájdalmasabb mint a gyanta...

ha nagyon gyorsan leamortizálod a borotvát, akkor eléggé rossz minőségűt használsz... hidd el, nem éri meg ezzel spórolni, lényegében ugyanannyiba kerül, egy jó, amit akár egy, két hónapig használsz, mintha minden alkalommal vennél egy gyatrát. már rejtő is megmondta, hogy a rossz borotva nyúzza, szaggatja a bőrt, kímélettel egyedül a bőrrel szemben van...

2013. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az egyik legdrágább borotvát vettem meg, de két max három használat után dobhatom ki a fejet... és ugye ha naponta kell használnom, akkor semeddig nem tart
2013. jún. 16. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Wilkinson 3 pengést használj. Árban kb 1100 forint körül van. Nekem a 4 darab kb 4-5 hónapig tart,bár én a lábam is lehúzom vele két naponta. Eldobható gagyi borotvát pedig felejtsd el. egy forintot nem ér. és még tré is.
2013. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!