Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akinek mindenf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek mindenféle testalkatú lány tetszik vagy csak egy idő után beéri egy teltebb nővel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorin,nagyon sokan :D

Elég egy "N",vagy "L" betű és már meg is vagy XD

2013. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs, akinek minden tetszik. Olyan ember viszont van, hogy nem az a lényeg számára. Én pl sokkal jobban rá vagyok fókuszálva a saját külsőmre, mint máséra és sokkal jobban elrettent a dugástól, ha van úszógumim, vagy rendezetlenül szőrös vagyok, mintha ugyanez a partnerem esetében állna fenn.
2013. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát magam részéről mindig a vékony csajok tetszettek..aztán azt vettem észre, hogy rá vagyok állva a húsibb csajokra..valahogy szexuálisan vonzóbbak a teltebb lányok és mára már előnyben vannak akik olyan kis töltött galamb testalkatúak...hozzáteszem én vékony vagyok..tehát nem ábrándozás szintjén jöttek be a vékony csajok és nem elérhetetlenek, de most a teltebb lányok nagyon vonzanak!
2013. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi az hogy beéri egy teltebb nővel ???

Egy telt nő is ugyan olyan ember mint egy vékony.

2013. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem egy férfival, akinek eddig, mindig vékony barátnői voltak, és így furcsa volt, hogy szeretne tőlem valamit. Vannak benne kételyek, hogy lehet csak egy kis "türődésre" vágyik.
2013. jún. 16. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

legtöbbször nádszálak tetszettek, de előfordult már hogy nagyon szép volt olyan is, aki nem épp az


nem a kiéhezettséghez van köze, az arc számít

2013. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira arcra se vagyok szép, szerintem.
2013. jún. 17. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!