Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges úgy kötődni valakih...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy kötődni valakihez akit szinte nem is ismertek?

Figyelt kérdés
nem is ismerem szinte csak a suliban szoktam látni sokszor néz/nézett rám de nem tudom a mosolygásig jutottunk kb és most hogy nyár van hiányzik és szinte már félek hogy elvesztem de persze azt akarom hogy ő boldog legyen majdnem minden percben hiányzik ha nincs velem és szerintem még életemben nem találkoztam olyan sráccal aki (látásból fb kiírásokból ítélve) majdnem teljesen megegyezzen az én tulajdonságaimmal... hogy lehetséges? vagy egyáltalán van ilyen?
2013. jún. 16. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
van ilyen. :)
2013. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj neki! :)

Legalább megpróbálod és nem az lesz,hogy szomorkodsz nyáron,majd szeptemberben a falba vered a fejed,hogy nem tetted meg és lett valakije.

2013. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne lehetséges?
2013. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!