Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne hosszan tartóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne hosszan tartóan, nagyon simára szőrteleníteni az intim területeken? 16/L

Figyelt kérdés
eddig mindig csak bikinivonalat borotváltam, az is problémás volt..hogy csinálják azok, akiknek sokáig szép sima az egész? nekem már másnap szúrós, ha borotválom..egyszer próbáltam epilátorral de az kis sebeket hagyott és az se volt valami tartós :/

2013. jún. 17. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
gyanta :)
2013. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyanta
2013. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

attól meddig marad sima?

és borotválás után meddig kéne várni hogy lehessen gyantázni?

2013. jún. 17. 18:21
 4/10 zoliba' ***** válasza:
van már végleges szőrtelenítés,rengeteg helyen hirdetik. Google a barátnőd..
2013. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zoliba' ***** válasza:
2013. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A gyntához legalább 3-5mm legyen. Kb 2hétig tök sima és utána sem szúrósan nő vissza. Csak a borotva után szúr.
2013. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! bár a gyantától félek, de most már ki fogom próbálni:)
2013. jún. 17. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Segítek én neked!

17/F

2013. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kozmetikus segítségét kérd a gyantázáshoz, ha megbízható, akár nem csak bikinivonalnál segít, már ha teljesen le akarnád szedni
2013. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 momsz6 válasza:

Én nem választ adnék, hanem kérdeznék....

A gyantán kívül és a végleges szőrtelenítésen kívül nem tudtok olyan akármit ajánlani, ami tényleg jól bevált nektek az intim területen. Van a szőrtelenítőkrém, de abból ti melyiket ajánljátok?? Vagy inkább a borotva?

2013. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!