Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon nyomul a barátomra. Rohadt féltékeny típus vagyok. Szerintetek jó ötlet ha a barátomtól megkérdezem hogy tetszik-e neki az a lány?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy nem járunk, de azért mindig kapok ajándékot, ölelget stb.
2013. jún. 17. 18:53
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Ha nem jártok, akkor semmi közöd hozzá.
2013. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nem járunk, de nem egyszer mondta hogy szeret. Mondjuk nagyon nagyon féltékeny vagyok, lassan már az miatt is ha valakivel beszélget. Azért kérdeztem hogy szerintetek ne kérdezzem meg?
2013. jún. 17. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

1! igaza van

nem jártok ennyi, Te nem baráti szeretettel szereted, de ő ezek szerint igen, szóval ebbe ne szólj bele, majd ő tudja mit akar és kit választ N

2013. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lenne közöm hozzá. De a nyári szünet előtti utolsó nap csak ölelgetett, mondta hogy szeret, és hogy majd nyáron jön hozzám és találkozunk.. Én nagyon szeretem Őt. De egy lány teljesen rá van kattanva. írogat nekem, elég csúnyáákat... vagy lehet hogy már csak én képzelem be ezeket a dolgotok. Azért egy picit azért csak van közöm hozzá, nem?
2013. jún. 17. 19:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Azokat a dolgokat képzelem be magamnak, hogy rá akar mászni a szerelmemre..
2013. jún. 17. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szeret, meg ő is a te szerelmed..mértnem vagytok együtt?
2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez egy másik téma. Talán azért mert így "jó" nekünk. Valójában én se. Én úgy gondolom nem muszáj járnunk, ha szeretjük egymást! Egy szintig mind a ketten azt csinálhatjuk amit akarunk.. és nem akarom hogy mindig egymáson "lógjunk".. Csak egy nagy baj van velem hogy nagyon féltékeny vagyok...
2013. jún. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!