Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egesz nap csak arra varok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egesz nap csak arra varok, hogy feljojjon faceboora. Ez tok beteges? 20l

Figyelt kérdés

Baratok vagyunk, regebben szinte mindennap beszeltunk, neha napokig csak 1-1,5orat, de sokszor voltak 4-6-8 oras maratonok is. mostanaban ritkan jon, szerintem beleunt az egeszbe..

A helyzet az, hogy alig varom, hogy beszeljunk, vagy talalkozzunk(hiaba celzok erre megsem hozza fel) de a talalkozokon meg nem erzem azt az erzest, hogy szerelmes lennek, vagy kozelednem kene, esetleg az ovet viszonozni ugyhogy nem is kozeledem.

Nem volt még komoly kapcsolatom, komolytalan se nagyon :D Szoval mi ez az egesz? attol még hogy nincsenek pillangok kozeledjek, es lesz ami lesz, vagy ez csak ragaszkodas?



2013. jún. 17. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem beteges.
2013. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, es beprobalkozos privit ne irjatok! :D
2013. jún. 17. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
én is vártam ugyanígy egy lányra amikor 20 körül jártam,órákig csevegtünk,erős ragaszkodás volt,aztán elmúlt ez a netkapcsolat is.
2013. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De igy nem tudok flortolni, hogy mostmar itt van o, mert arra gondolok, mit szolna hozza, hogy esne neki ha elmeselnem, titkolni meg nem tudnam elotte. Viszont azt sem tudom mondani, hogy ne beszeljunk tobbet. Szoval nem tudom mi a megoldas.
2013. jún. 17. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sokan vannak ezzel így nem beteges :D
2013. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!