Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olcsó Durex, Made in Thailande...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó Durex, Made in Thailandes, valószínű hogy hamasított, boltban vettem, vissza vihetem reklamálással vagy inkább fogyasztóvédelem?

Figyelt kérdés

400 ft volt 3 darab, azt hittem eredeti...

barátnőmmel ki akartuk próbálni de feltűnt hogy már az óvszer csomagolása is (nem a doboz) elég ratyi, aztán mikor kibontottuk semmi sikosító, egyszerű gumi, pedig elvileg késleltetős lenne...magyar leírás nincs a dobozán, csak a dobozban található papíron

lejárati ideje 2014



2013. jún. 17. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te a bolt közepén 400 forintért akarsz cirkuszolni, méghozzá, hogy szar az óvszer, akkor elég spártai vagy:D
2013. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztó védelem inkább a legjobb ha blokkal tudnád igazolni, de ők képesek próbavásárlást csinálni és ha még van ott ilyen termék akkor annyi az egész üzletnek.
2013. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából 4 csomagot vettem, de engem nem ez bánt, megnéztem, elég könnyen szakadt...egyszer már szakadt el más márkájú koton és nem akarom hogy még egyszer előforduljon, rohadtul elrontotta az estét hogy kiderült amit vettem: 1 szar
2013. jún. 17. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem.
2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelem, és köszi előre is férfitársaid nevében.
2013. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hauhhh Hauhhh Hauhhh

:)

2013. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!