Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lehet a gond velem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lehet a gond velem? :/

Figyelt kérdés
Átlag 16 éves lány vagyok,vannak fiú és lány barátaim is egyaránt azt mondják hogy jó velem lenni lehet velem hülyülni de komolyan is beszélgetni.Gördeszkázok , van hogy deszkás pulcsik-ban vagyok de van hogy lányosan öltözök fel , sokan mondják h csinos vagyok(én nem érzem magam annak)hosszú fenékig érő barna hajam van a szemem erős kékes zöld, sminket nem nagyon teszek fel ha még is akkor egy kis szempillaspirált, azt mondják h mindig nagyon jó illatom van.Csak az a bökkenő , hogy még nem volt párkapcsolatom , nem tudom miért :/ se csók se semmi... szerintetek mi lehet a gond ?? válaszotokat előre is köszönöm :) és légyszíves kort is írjatok , fontos lenne :)
2013. jún. 18. 09:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az egyetlen baj hogy rágörcsölsz az egészre, szerintem várj amíg kialakul benned valaki iránt valami vonzalom akár szerelem
2013. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem me örülj annak,hogy még így vagy,és ne görcsölj rajta. Minden okkal történik,élvezd a gördeszkázását,a napsütést,és előbb-utónn minden kerek lesz.

A kékes zöld szem,és a fenékig érő barna haj erősen vonzó :)


30/F

2013. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
ne aggódj az életből még rengeteg idő van.(jó tanács :)ha eljön az idő akkor fontos hogy mindketten tegyetek a kapcsolatért.nem elég ha csak egyikőtök tesz a kapcsolatért,mindketten lépnetek kell :)
2013. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha legalább 4 évvel idősebb lennél... :D


Egyébként szerintem semmi gond nincs veled. Talán túl közvetlen vagy, nem tudom. Viszont nekem a leírás alapján tetszenél. Majd sikerül ott a párkapcsolat is. ;)

25/F

2013. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatásokat :)
2013. jún. 18. 13:10
 16/17 anonim ***** válasza:

mert a fiúk a barátot látják benned nem a csajt.és ez nemigen fog változni.

ismertem sok ilyen lányt-álltalában ők nyomultak rá valakire.jobb esetben lett belőlle valami roszabb esetben 1embereke ki hulott a bandából (álltalában a lány)

28/f

2013. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen , én is ezt vettem észre hogy barátként tekintenek rám , mint ha egy fiú lennék :(
2013. jún. 30. 19:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!