Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy elküldtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elküldtem a francba? Mert én helyes döntésnek érzem.

Figyelt kérdés

Volt egy lány,aki nagyon tetszett.Teljesen normális szolíd lány volt.De csak barátságot akart.na én hülye belementem.Aztán néhány idióta páwa majom miatt elribancosodott.Rá sem ismerni.Mindig nekem sírta el a hülyeségeit,hogy ez a fiú így ez a fiú úgy....

Egy darabig hallgattam próbáltam a helyes útra terelni.

De a hétvégén betelt a pohár.Elmentünk szórakozni és egy kis vézna kakkastaréjo rajmundó ráakaszkodott én leszedtem róla és kirángattam a lányt.Mondom menjünk haza elég volt mára.Erre leszídot,hogy sohasem hagyom hogy boldog legyen.Na ekkor lehordtam,hogy én régen nem kellettem most is csak szemetesládának használ akkor folytassa csak tovább ezt az undiríto ribanc életet amit csinál.

Nagyon felidegesítet...


2013. jún. 18. 14:16
1 2 3
 1/26 Zakathol ***** válasza:
Ha te helyes döntésnek érzed, akkor a többiek véleménye miért számít? A te életed, te tudod, hogy milyen emberekre van magad körül szükséged.
2013. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ilyenre nincs!
2013. jún. 18. 14:18
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

jócsaj ?

Miért nem répáztad meg te is ?

2013. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted.Ha nem mondtad volna el valószínűleg folytatná amit eddig csinált így viszont lehet,hogy elgondolkozik rajta,hogy vajon igazad van-e és amikor rájön,hogy igen talál változtat a viselkedésmódján.Szóval szerintem jól tetted.
2013. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hagyd,élje az életét....te is ezt tedd,ne foglalkozz vele!Majd egy idô után rájön,hogy valójában mi is lett belôle...
2013. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Jó csaj volt.most egy tucat liba semmi belső értékkel.
2013. jún. 18. 14:22
 7/26 anonim ***** válasza:

Van 1-2, sok ilyen.. amúgy miért foglalkoztál vele?

A kérdésből úgy érzem,hogy most gyötrődsz,hogy jól tetted-e ezt a dolgot..szerintem felesleges.

2013. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vagyok biztos benne, hogy ő itt a rossz. Ha megbántad, hogy belementél a barátságba, még mindig leültethetted volna, hogy elmondd, sajnálod, de ezt nem tudod folytatni. Őszintén, de kulturáltan. Ne a semmiből kezdj el hisztizni, hogy utólag tudja meg, hogy sohasem voltál igazi barát. Ráadásul milyen jogon rendeztél féltékenységi jelenetet, ha még együtt sem voltatok?
2013. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem rendeztem féltékenységi jelenetet.Részeg volt szokása szerint.Én mindig is vigyáztam rá.Hiába bárát nagyon is tetszik/tetszett.Nem szerettem volna,hogy baja legyen.Mindig ott voltam neki.A szüleinek is sokat segítettem.Védelmezni óvni próbáltam.

De ő egyszerűen semmibe vett.

2013. jún. 18. 14:33
 10/26 anonim ***** válasza:
jól tetted!én is ezt tettem volna a helyedben!majd most remélhetőleg kiábrándul az ilyen bu.zikból.
2013. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!