Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő modell? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő modell? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Ez alapján az átlagostól gyengébb alakja van, csupa narancsbőr, és modell???



2013. jún. 18. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ééés??? Photoshopról nem hallottál még? Azt hiszed, egyik csajnak sincs narancsbőre?....
2013. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És? Apuci pénzes, a lyuk szoros, a photoshop meg már nagyobb problémákat is megoldott.
2013. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de a cikk írója is hogy odavan, hogy hűűűű meg hááá de hát nem is jobb az alakja, mint egy átlagnőnek! Nem értem, bármikor mutatok 10 csajt, akinek jobb alakja van ennél. A fejéről ne is beszéljünk, de ha modell, az ugye mindegy, azoknak csak tökéletes alakjuk kéne, hogy legyen.
2013. jún. 18. 15:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaja, elég ha sok pénzed van és bármi lehetsz...
2013. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

# 3

Nyugi, nyugi. Tudod mi van? Az hogy senkit sem érdekel. De még csak hangyafasznyit sem.

2013. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:DDDDD engem csak azért érdekel, mert ilyen alakom van, és minden pasim cseszegetett mindig, hogy fogyjak le, meg tornázzak. Vicces, h ő ezzel az alakkal modell. :S
2013. jún. 18. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:

A modellség egy érdekes dolog...Be állított a média egy szépségieált,és aki annak megfelel,azokkal reklámozzák ezt az ideált...

Na mindegy,a csajok,akik általában ilyeneken vannak,sokkal csúnyábbak,mint a strandokon lesett csajok.

Kb pattanások,zsírpárnák,bőrhibák tűnnek el róluk"varázsütésre".

De ez van,nem kötelező őket nézegetni...

2013. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zoliba' ***** válasza:
kelly nem modell...
2013. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A modellek hat tonna smink és photoshop nélkül aligha néznek ki jobban mint az átlagos emberek, csak hát persze a magazinokban nem az eredetit mutogatják hanem a mű változatot :)
2013. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
zolibá, így hivatkoznak rá, amúgy én nem tudom, h ő kicsoda
2013. jún. 18. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!