Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác pár házzal arrébb,akivel régen jóban voltunk,de már egy ideje nem beszélünk,mert az osztályba "tönkre tettek" és félénk,visszahuzodó lettem. Kb. tavaly az anyukája mondta a rokonomnak hogy a srácnak tetszek. Nemrég nem voltam kint ahol a többiek és a srác megkèrdezte a többiektől hogy miért nem vagyok kint. Késöbb kimentem és akkor is kintvolt,egy kicsit beszéltünk is. Volt osztálytársak vagyunk,ezért csak az utcán látom,suli időben a buszon is. Régen nem tetszett,de most többet gondolok rá és volt hogy az utcán is néztem hogy kint van vagy nincs. Szerintetek tetszek neki?Mit tegyek?Még lehetek belé szerelmes vagy összezavarodtam csak?
2013. jún. 18. 20:40
 1/2 Ilent válasza:
Hát, szerintem IGEN, VAN NÁLA ESÉLYED, viszont sokat segítenél, ha elárulnád a korodat. Ja, és beszélgessetek sokat, próbálj vele minél többször találkozni.
2013. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és 16 vagyok. Nem tudom miről tudnánk beszélni meg hogyan kezdjünk el beszélgetni..
2013. jún. 20. 19:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!