Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen veet arcgyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen veet arcgyantát fiúként merjek venni pl a müllerbe?

Figyelt kérdés
Mondta 1 csaj h vehetnék neki mert szoktam a bolt felé járni, de nem fura ha ott járkálok a csajos cuccok között meg még veszek is ilyet? :S
2013. jún. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

kit érdekel, hogy mi a fura?


egyébként a boltba vásárolni járnak az emberek tudtad-e (nem fognak megszólni azért, mert veszel valamit)

2013. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már vettem tampontól kezdve mindent. Semmi gáz.
2013. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy boltban tampont vettem a barátnőmnek mert megkért és útba esett jah meg egy sört. A kasszánál kicsit furán nézett a csaj meg mosolygott én meg mondtam neki á ez nem nekem lesz a sört a barátnőmnek viszem. Ha láttál furcsa tekintetett életed során, na akkor ez az volt.
2013. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy? 10 éves?
2013. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
több.. csak nehogy azt higgyék nekem kell :S
2013. jún. 18. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
és mi van ha azt hiszik? megy tovább az élet
2013. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy az eladó a maga 8 óra munkája után azon fog csámcsogni, hogy na ma bejött egy kölyök és veet gyantát vett... Esetleg kinyomoza facebookon, és kiposztolja?


Öcsém, a világ annyira rohadtul nem körülötted forog, hogy te is csakegy vagy a sok hülye vevő közül, aki aznap vett valamit.



Például én másfél éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, ezalatt kb 20-30 alkalommal voltam a sarki pékségben és mindig ugyanazt vettem... az eladó már annyit megjegyzett, hogy mindig ugyanazt veszem, de még nem tudja, hogy mi ia az (csak mindig eszébe jut, hogy "ja, a múltkor is ez volt").

Másik példa: egyszer közékori ruhában mentem vásárolni és senkinek nem tűnt fel.


Az emberek szarnak egymásra, igazából ez így van jól, én is szarok másokra. Nem te vagy a világ közepe (és nem is én), az eladó meg örülhet, hogy veszel valamit, nem azt fogja nézni, hogy minek az neked.

2013. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ha melegnek akarsz tűnni, akkor rajta
2013. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!