Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha utál miért "mentett" meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utál miért "mentett" meg egy másik fiútól? 16L

Figyelt kérdés
Egy sráccal majdnem összejöhettünk volna,szerelmet vallott, de mindketten elrontottuk a dolgokat, így nem lett semmi, sok dolgot egymás fejéhez vágtunk, elég rondákat,pl hogy öld meg magad és hasonlók, szépen "megutáltuk" egymást. Nemrég voltam egy buliban, ott volt ő is. Nem szóltunk egymáshoz, szinte egymásra sem néztünk. Összeismerkedtem ott egy jöttmenttel, inkább ne tettem volna. Kimentem vele levegőzni, és eléggé elkezdett nyomulni. Próbáltam leállítani,kiabáltam,de nem sokat ért, felpofozott, már a ruhát kezdte lehúzni rólam. Szerencsére a másik fiú pont ment a parkolóba , ahogy csak tudtam elkezdtem rugdosni azt a szemetet,sikítozni, így meghallotta. Ha ő nincs ott nem sok kellett volna ahhoz, hogy megerőszakoljon. Elkezdtek verekedni, nagyon ki voltam, csak bőgni tudtam. Haza akart vinni, de náluk aludtam( ő a földön)nem akartam hazamenni menni,szégyelltem. Elég idegesen vezetett,ütötte a kormányt, azt hittem mindjárt belehajt valamibe. Másnap elmentünk a rendőrségre a szüleimmel, jött ő is. Ennyi a történet, azóta mintha mi sem történt volna nem köszönünk egymásnak, egymásra sem nézünk. Suliban is csak elmentünk egymás mellett,semmi több. Össze vagyok zavarodva.
2013. jún. 19. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki jó ember, az megment egy nőt a nemi erőszaktól, függetlenül attól, hogy tetszik-e neki vagy sem. Ebbe ne magyarázz bele semmit.
2013. jún. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt bármelyik ember megtette volna szerintem.. én is lerohantam volna ha látom, hogy bánt pedig azt sem tudom ki vagy :)


de valószínűleg még sokat jelentessz neki, a dolgaitokat pedig szerintem túlreagáltátok.. ekkora utálatot nem kéne érezni 10enévesen

2013. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem van lelkiismerete.

Nem hagyta,hogy megerőszakoljanak,attól még nem szerelmes még mindig.

Én is van akit nem bírok,de ugyanígy én sem hagynám.

2013. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat. Én igazából nem utáltam őt soha, csak a a düh, harag beszélt belőlem, a szerelmi vallomására sem mondtam semmit, és itt szúrtam el. De már mindegy :)
2013. jún. 19. 00:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezhetem, mennyi idős a fiú?


Amúgy az első válaszolóval értek egyet. :(

2013. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Mert van
2013. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18
2013. jún. 19. 01:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!

És máskor légy óvatosabb az idegenekkel!

2013. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az első válaszadóval értek eggyet, minden normális pasi megtette volna.(még egy lány max. ő nem verekedne hanem pl hívna segítséget):)
2013. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
igen,szerintem más is megtette volna, és nem sétál tovább. De ettől függetlenül még beszélhetsz vele és megköszönheted,ha te szeretnél tőle valami, ki tudja hogyan alakul :)
2013. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!