Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos lányok/ fiúk szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos lányok/ fiúk szerintetek ez ciki? Vagy hát mondjatok ti véleményt :D

Figyelt kérdés
Helló ismét :)lehet, kicsit személytelen itt ilyenekről tanácsokat kérni de per pillanat nem igazán van jobb hely ahol ezt megtehetném :/ nos az a helyzet hogy szerelmes vagyok már nagyon régóte egy lányba és hát most tartunk ott hogy 7. lassan 8. hónapja járunk és úgy érzem komolyabbra fog ez még fordulni, mint jelenleg, csak kisebb gondjaim adódtak személyemet illetően ( gyanítom a kis önbizalmam visz a sírba :D ). Nos úgy látom, hogy kicsit több lány tulajdonság szorult belém mint ahogy én gondolom az átlagba :/ ez természetesen a kapcsolatra összpontosul: gondolok olyanra, hogy vágyok arra, hogy meghallgason a párom, hogy amilyen hosszú a nap együtt legyünk, a csókjára, szeretem ha bókolhatok neki és ő is örül neki, szoktam neki virágot vinni ( nem tudom jól teszem e ) bármit megtennék érte, soha egy rossz szót ne szóljak rá, dicsérjem és egész nap amíg nem vagyunk együtt arra vágyom hogy újra lássam, öleljem, csókoljam, beszélgesünk órát nem nézve. Nincs velem, egész nap a sutyiba( 10 percenként ) nézegetem a facebookot, vibert, skypot, hogy nincs e fönt és ha föl jön, hatalmas késztetést érzek hogy ráírjak és... nos hát én belülről úgy érzem hogy ez nem túl "pasis" vonás. Azt akartam kérdezni főleg lányoktól, hogy tud ez egy idő után idegesítő lenni? Szeret azt biztosan tudom, csak félek ezzel elijesztem :/ én úgy érzem hogy nem számítok annak a tipikus rossz fiúnak, vannak barátaim, de nem igazán szeretek kijárni bulizni, kivéve ha a párom is velem van, vagy utálom az alkoholt, cigizni se nagyon cigizek... hát cirka ennyi :D

2013. jún. 20. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál azok nem lánytulajdonságok, hanem a nagy szerelem jelei. Kevés csajnak ellenszenves. Nincs miért szégyenkezned.
2013. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy.
2013. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kis cukika :D hány éves vagy?
2013. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dóri0717 ***** válasza:
Ez cuki! De csak addig, amíg nem "fojtod" meg ezzel. volt egy fiúm, szerettem, de mindig suli előtt találkoztunk, suliba írogatott, suli után elémjött, s annyira besokaltam tőle, hogy kidobtam, mert nem volt szabad terem tőle. Ha nem "zaklatod" mindig az üzijeiddel, meg hogy így úgy hiányzik meg szereted, akkor nem lesz gáz
2013. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem túl "nyálasnak" tűnik.
2013. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jajjj, egyelek meg :DD Ez nem lányos, csak szerelmes vagy *-* Nem ijeszted el, nyugi, csak így tovább!
2013. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy. :D Szerintem ezzel nem ijeszted el. :) Én örülnék az ilyen pasinak.
2013. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, talán tényleg nem kéne megfojtanom :/ köszönöm :) amúgy 19 vagyok :)
2013. jún. 20. 15:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Én meg pont hogy folyton azért nézegetem, hogy fent van-e, mert arra várok, hogy rám írjon. Tudom, hogy szeret, de ő nem ez a csöpögős típus. Szóval ha az én pasim lennél engem tuti nem zavarna. Sőt...pont hogy "biztonságban" és szeretve érezném magam. Nyilván nem kell 5 percenként írogatni, mert akkor elveszti a varázsát egy spontán üzenet, de a nap folyamán egyszer minimum írhatsz neki :)
2013. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez a helyzet nálam is. Tud szeretni nagyon is és ezért imádom, de nem az a csöpögős fajta lány, de ez nem is baj, csak kicsit elgondolkodtam :)
2013. jún. 20. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!