Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez több mint barátság, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több mint barátság, vagy van olyan hogy, "hülye voltam" csók?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon jó lány haverom és már tényleg nagyon rég óta. Viszont múltkor megcsókolt, és aztán azt kérte felejtsük el, mert nem gondolta komolyan, csak kicsit mérges volt. Aztán kiderült hogy ő mással kavar, viszont amikor ezt tudtam, akkor volt még egy elég hosszú és mély csók. Kicsit most furcsa mert amikor másodjára csókolt meg, azt mondta hogy szerelmes belém, és hogy többet akar, meg hogy én vagyok neki a legfontosabb, szóval értitek? És aztán pedig másnap mint ha semmi nem történt volna. Most ezt hogy fogjam fel? Össze-vissza beszél, egyszer mint aki járni akarna, aztán pedig csak haver vagyok. És igen és nagyon szívesen járnék vele.
2013. jún. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Buta kicsit a csaj .. szerintem hagyd a fenébe vagy kapd le legközelebb.
2013. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xKakashix ***** válasza:
Ha járnál vele és bejön a csaj akkor nem tudom mi a probléma, kezdeményezz te egy csókot és meglátod mi lesz, lehet hogy csak fél nyíltan kimondani az érzéseit mer valószínűleg nem tudja hogy te hogy érzel iránta.Egy próbát mindenképp megér.(A csajok nem szeretik a határozatlan pasikat) :)
2013. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méregből csókolózik? Szerintem inkább gratulálj neki, igazi kis szűzk*rva. Inkább menekülj, kis liba még a csaj. Hol csókolózik, hol haver. De gondolom ha ler*banczán fel lenne háborodva. Lehet vagy 13 éves
2013. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor járjál már vele, vazze... -.- nem lehetsz ilyen töketlen
2013. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!