Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartanak a barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak a barátaim furcsának?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és sokszor fel kell mennem Bp-re a munkám miatt (portfoliókat kell készítenem, meg fotózások) ÉS szerintem az oráli szex undorító nincs pasim, nem maszturbáltam soha és nem is tervezem. Ez tényleg ennyire abnormális dolog?
2013. jún. 20. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát van aki nem bírja az orált, de az hogy undorítónak tartod, sztem ne teljesen elfogadható, más kérdés ha te nem szeretd, de nem undirító.
2013. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki elárulja nekem hogy a fentebbi mondatok között mi az összefüggés kap egy buksisimit!
2013. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha az orális szex szerinted undorító te magad is azzá válsz :D
2013. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán mert buta vagy.
2013. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!