Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne elhívni a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne elhívni a bnőmet búcsúba, ha most halt meg az apja?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek pár napja halt meg az apja.:S:S Eléggé megviselte. Jövőhéten lesz búcsú a falumban, és már régebben elterveztem, hogy el fogom hívni, de nem tudom, hogy így jól jönne-e ki?:S Nem gáz, hogy most halt meg az apja, én meg "bulizni" hívom? Hívjak mást?:/

16/L


2009. okt. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem egy kérdést megér, de lehet, h. inkább nem kéne, biztos nagyon fáj neki, és úgysem menne el, meg szerintem nem is engedné el az anyukája...

inkább ne!

hagyd had gyászoljon...

2009. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem jó ötlet!!! azért egy apa elvesztése elég nagy fájdalom! inkább hagyd had gyászoljon! szóval egyetértek az első válaszolóval!
2009. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
te normális vagy?
2009. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rossz ötlet, embere válogatja. Amikor anyukám meghalt, rá éppen egy hétre egy barátom "fülön fogott" és levitt egy napra a Balaltonra napfogyatkozást nézni, strandolni. Nem röhögcséltük végig az utat és a nap többi részét sem, de sokat beszélgettünk (azért nevettünk is) és nagyon jól esett, hogy egy napra kirángatott a fájdalomból. Azóta is hálás vagyok neki, mert a sok sajnálkozás, együttérzés helyett tényleg tett valamit azért, hogy ne bolonduljak bele a szomorúságba.
2009. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most az utolsó válaszoló megnehezítette a döntésemet.:/:) Köszi a válaszokat.
2009. okt. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!