Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ronda lennék, táncolnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda lennék, táncolnának velem a lányok?

Figyelt kérdés

Szóval, a múlt héten volt egy sulis rendezvény, afféle disco lényegében. Azt kell tudni rólam hogy visszahúzódóbb típus vagyok, és nem igazán tartom magam macsónak, mivel nem vagyok valami nádszál vékony, de viszont nincs zavaróan nagy hasam, tehát nem lóg le meg ilyesmi, de értitek, nem tudok zongorázni a bordáimon.


És ugye volt ez a disco, és mivel nagyon csínján vagyok az önbizalommal, nem is kértem fel egy lányt se, csak a haverjaimmal hülyéskedtem a parketten, míg fel nem kért táncolni 1-2 lány. Ez mit jelent?


2013. jún. 21. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
táncolj velük hátha fölakasztasz a horogra pár ribit a bulizósak 90%ribizli
2013. jún. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd kinövöd a gátlásaidat. Mindig csak a kezdet nehéz. Egyébként pedig nem csak a csajok, hanem a saját érdekedben is próbálj változtatni a testsúlyodon. Sportolj.
2013. jún. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én ronda vagyok, és nem is akar táncolni velem egy lány se.
2013. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tàncolsz akkor nem számìt a rondaság.

Én se vagyok egy világszépe,de úgy megtáncoltatom a csajokat,hogy csak lihegnek:D

És ezt jobban szeretik mint egy jóképű,de esetlen manuszt.

2013. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem értek egyet a 4-ikkel. én nem táncolnék ronda srácokkal. Lehet hogy furán hangzik, de nekem sokkal nagyobb élmény, ha helyes a srác (és amikor táncolunk akkor csak velem foglalkozik és szemezhetek vele, meg csak nézhetem a arcát) mint ha jól táncol

és még van valami, és nem tudom hogy mindenkinél így van-e, de az alkohol nagyon durván befolyásolja az ítélő képességemet

l/18

2013. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!